Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Elektronikos ir administravimo skyrius

Pagėgių g. 46, LT-78133 Šiauliai
Tel./faks. (8 41) 52 38 67
El. paštas: elektronikos.sk@sprc.lt

Mukis.jpg
ruduo.JPG

Naujienos

Integruota lietuvių, rusų ir anglų kalbų pamoka „Šv. Kalėdų belaukiant“

2014 12 16
Artėja gražiausios metų šventės – Šv. Kalėdos ir Naujieji Metai. Kiekviena tauta jas švenčia savaip ir kažkuo panašiai. 2014-12-16 d. Elektronikos ir administravimo skyriuje vyko integruota lietuvių, rusų ir anglų kalbų pamoka „Šv. Kalėdų belaukiant“. Su senosiomis Plačiau...»

„OPA“ praktinis užsiėmimas

2014 12 12
Artėjant gražiausioms metų šventėms Kalėdoms 2014-12-12 „Gegužių“ progimnazijos 2c klasės mokiniai ir mokytoja dalyvavo profesijos mokytojos Vilmos Šablinskienės pamokėlėje „Kalėdinis atvirukas“. Pamokėlės metu, pasitelkę savo vaizduotę ir padedami sekretoriaus specialybės ES13/2 grupės mokinių gamino rankų darbo Plačiau...»

„OPA“ praktinis užsiėmimas

2014 12 11
Gruodžio 11 d. į ankstyvojo profesinio informavimo „OPA“ projekto praktinį užsiėmimą „Šventinė inventorizacija“ atvyko Šiaulių Gegužių progimnazijos 4 d klasės mokiniai. Pamokos tikslas – atlikti sandėlyje žaisliukų inventorizaciją ir užpildyti sutikrinimo žiniaraštį. Mokiniams buvo įdomu sužinoti, kas tai yra inventorizacija. Mokytoja Plačiau...»

Elektroninio leidinio „Patirtis, kuri išliks ilgam...“ pristatymas

2014 12 10
Gruodžio 10 d. skyriuje vyko elektroninio leidinio „Patirtis, kuri išliks ilgam...“ pristatymas, skirtas Šiaulių profesinio rengimo centro dešimtmečiui paminėti. Renginyje dalyvavo Šiaulių profesinio rengimo centro praktinio mokymo vadovas Jonas Zaluba, buvusios Plačiau...»

„Kavos stalo organizavimas“

2014 12 10
Gruodžio 10 d. Prekybos ir verslo skyriuje ESV14 ir ESM14 gr. mokinės dalyvavo integruotoje svetingumo paslaugų bei darbo planavimo ir organizavimo pamokoje „Kavos stalo organizavimas“. Apie tarnybines komandiruotes, svečių priėmimą, laisvalaikio organizavimą kalbėjo profesijos mokytoja K. Šidlauskienė. Profesijos mokytoja Plačiau...»

„Vakaro DŪZGĖS“

2014 12 09
Gruodžio 9 d. skyriuje praūžė Šiaulių profesinio rengimo centro 10-mečiui paminėti „Vakaro DŪZGĖS“. Šventės organizatorius bei dalyvius šiltai pasveikino centro pavaduotojas ugdymui R. Urmonas, linkėdamas kitais metais sulaukti didesnio dalyvių būrio. Skyriaus vedėjos L. Kromerienės palinkėjimai ir eglės įžiebimo ceremonija Plačiau...»

Gerumo akcija „Gera būti geru“

2014 12 09
Būna dienų lyg ant sparnų... Jauties lyg skraidytum saulės nutviekstu paukščių taku... O kaip be svajų? Kartais užsisvajoti taip gera... tuomet aplink matai tik gera, kaip gera daryti gera... gyventi be nuoskaudų, užgaulionių... Tu privalai mylėti ne tik save, bet ir aplinkinius... tuomet jausiesi puikiai... ir aplinkiniai bus Plačiau...»

Veiklinimo pamoka

2014 12 09
Gruodžio 9 d. profesinio veiklinimo pažintiniame vizite „Šaltkalviški darbai“ lankėsi 8-10 klasių Šiaulių sutrikusios klausos vaikų ugdymo centro mokiniai. Užsiėmimo pradžioje profesijos mokytojas Napalis Ženkus pravedė darbo saugos instruktažą, susipažino su darbo priemonėmis, brėžiniais, mokė paruošti metalo paviršių Plačiau...»

Respublikinėje moksleivių gamtos mokslų konferencijoje

2014 12 05
Gruodžio 5 d. Šiaulių Simono Daukanto gimnazijoje vyko jau kasmetine tapusi Respublikinė moksleivių gamtos mokslų konferencija. Joje dalyvavo darbščiausi, smalsiausi bei gamtos mokslais besidomintys moksleiviai iš visos Lietuvos. Moksleiviai parengė pranešimus įvairiausiomis temomis. Fizikos sekcijoje didelio žiūrovų Plačiau...»

„Geriausias jaunasis verslininkas“ ir „Geriausias jaunasis apskaitininkas“

2014 12 04
Skatinant mokinių teorinių ir praktinių žinių, patirties dalijimąsi, ugdant pagarbą savo specialybei, stiprinant profesinio mokymo įstaigų partnerystės ryšius, VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokykla sukvietė 22 respublikos profesinio mokymo įstaigų mokinius Plačiau...»

Netradicinė pamoka „Literatūros sąrašo sudarymas“

2014 12 04
Gruodžio 4 d. sekretoriaus specialybės ES13/2, ES12/1 grupių mokinės ir bibliotekininkė Virginija Križynauskienė, mokytoja Vilma Šablinskienė dalyvavo Šiaulių profesinio rengimo centro Technologijų skyriaus bibliotekoje netradicinėje pamokoje „Literatūros sąrašo sudarymas“. Pamoką vedė bibliotekos vedėja Aida Sinkienė. Bibliotekos Plačiau...»

„OPA“ praktinis užsiėmimas

2014 12 04
Gruodžio 4 d. „Gegužių“ progimnazijos 3d klasės mokiniai lydimi klasės mokytojos Rozitos Jackienės atvyko į projekto „Opa“ praktinį užsiėmimą „Laiškas Kalėdų seneliui“. Mokiniai buvo supažindinti su skyriuje ruošiamomis specialybėmis. Pamokoje trečiokai teksto rengykle rašė laišką kalėdų seneliui, naudodami piešimo Plačiau...»

„Šeima, bendruomenė, mokykla“

2014 12 03
Tęsdami projektą „Šeima, bendruomenė, mokykla“, Elektronikos ir administravimo skyriaus mokiniai ir mokytojai gruodžio 3 dieną lankėsi Radviliškio r. Miežaičių bendruomenėje. Mokiniai parodė šventinę programėlę, mokytojai papasakojo apie Šiaulių PRC mokymosi tvarką ir rengiamas specialybes. Diskusija apie mokymosi sąlygas Plačiau...»

Matematikos olimpiada

2014 12 03
Matematika – rimtas darbas-mokslas mąstantiems, sumaniems mokiniams. Siekiant sužinoti, kam geriausiai sekasi „kramtyti“ matematines užduotis, EA skyriuje vyko matematikos olimpiada 11-12 klasių mokiniams. Mokiniai skaičiavo, sprendė logines užduotis. Mokytoja D. Dargienė įvardino, kam kitą savaitę dalyvauti Plačiau...»

Pasaulinė AIDS diena

2014 12 01
Gruodžio 1 d. yra minima Pasaulinė AIDS diena. Pasaulyje pirmą kartą AIDS diena paminėta 1988 m. Lietuvoje ši diena minima nuo 1991 metų. Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras kiekvienais metais kviečia paminėti šią dieną ir dalyvauti protmūšyje „AIDS geriau žinoti“. Skyriaus bendruomenė prisijungė prie šios iniciatyvos Plačiau...»

„Tapk verslus“

2014 11 27
Lapkričio 27 d. Elektronikos ir administravimo skyriuje vyko verslo idėjų konkursas „Tapk verslus“. Konkurse siekta išaiškinti geriausias idėjas ir jų įgyvendinimo būdus, patikrinti ekonomikos ir verslo pagrindų žinias. Konkurse dalyvavo Šiaulių PRC Buitinių paslaugų, Statybos ir mechanikos, Elektronikos ir administravimo Plačiau...»

Informacinių technologijų meistriškumo konkursas

2014 11 25
Lapkričio 25 d. Šiaulių profesinio rengimo centro Elektronikos ir administravimo skyriuje vyko informacinių technologijų meistriškumo konkursas „MICROSOFT OFFICE“. Šiuo konkursu norėta paskatinti mokinius domėtis, gilinti IT žinias, taip pat išaiškinti geriausiai biuro programomis: „WORD“, „EXCEL“, dirbančius mokinius Plačiau...»

Meistriškumo konkursas „Grynųjų pinigų apskaita“

2014 11 25
Lapkričio 25 d. įvyko apskaitininko ir kasininko specialybės EMA12, EMA13 ir EAK14/2 grupių mokinių meistriškumo konkursas „Grynųjų pinigų apskaita“. Konkurso tikslas – gilinti mokinių žinias ir įgūdžius, plėtoti asmeninės ir profesines kompetencijas. Mokiniams buvo pateikta praktinė užduotis. Reikėjo užpildyti kasos Plačiau...»

Mokomoji pažintinė ekskursija „Elektros energijos gamyba

2014 11 24
Lapkričio 24 d. skyriaus mokiniai lankėsi 2012 m. liepos 19 d. pradėjusioje veikti Šiaulių termofikacinėje elektrinėje. Mokiniai pagilino fizikos žinias, apžiūrėjo elektrinės įrangą, stebėjo darbo procesą ir susipažino su jėgainės techniniais parametrais. Jėgainėje Plačiau...»

Bendravimo ir bendradarbiavimo projektas „Šeima, bendruomenė, mokykla“

2014 11 21
Siekdami sukurti glaudesnį mokinių, tėvų ir mokytojų bendradarbiavimą, skatinant tėvus ir mokytojus domėtis mokinių pasiekimais ir pomėgiais, bendrai sprendžiant mokinių problemas, Elektronikos ir administravimo skyriaus vedėjos Plačiau...»

Tarptautinė nerūkymo diena

2014 11 21
Kiekvienais metais trečiąjį lapkričio ketvirtadienį minima Tarptautinė nerūkymo diena. Tai gera proga atkreipti rūkančiųjų dėmesį į galimybes atsisakyti vieno iš žalingų įpročių – rūkymo. Lapkričio 21 d. socialinė pedagogė Danguolė Kraskauskienė kartu su mokinių taryba vykdė nerūkymo dienos akciją „Cigaretės laidotuvės“ Plačiau...»

Meistriškumo konkursas „Šauniausias sekretorius“

2014 11 20
Lapkričio 20 d. Elektronikos ir administravimo skyriuje vyko sekretoriaus specialybės profesinio meistriškumo konkursas „Šauniausias sekretorius“. Konkurse dalyvavo sekretoriaus specialybės ES13/1, ES13/2 ir ES12/1 gr. mokiniai. Mokiniams konkurso pradžioje reikėjo žodžiu prisistatyti save darbdaviui, vėliau – laikui Plačiau...»

Foto darbų paroda „Ruduo“

2014 11 19
Skyriaus bibliotekoje nuo lapkričio 10 dienos vyksta foto darbų paroda „Ruduo“. Ruduo apdovanojo visus šiltomis dienomis ir mielais vaizdais, o prašviesėjantis dangus tarsi perspėja, kad rudenį galima ne tik liūdėti. EMS14 gr. mokinė Irma Kirsnauskaitė ir mokytoja Lina Andruškaitė siūlo pasigėrėti užfiksuotais rudens kadrais Plačiau...»

„OPA“ praktinis užsiėmimas

2014 11 19
Tęsiamo ankstyvojo profesinio orientavimo „Pirmasis žingsnis karjeros link OPA“ projekto dalyviai Šiaulių Gegužių progimnazijos 4b klasės mokiniai ir jų mokytoja Vanda Dneskienė 2014 m. lapkričio 19 d. dalyvavo dokumentų valdymo pamokoje „Išmokime prašyti“. Pamokos tikslas – parengti prašymą dėl perkėlimo į penktą klasę Plačiau...»

Pažintinė ekskursija po Šiaulius

2014 11 18
Lapkričio 18 d. atsidėkodami už dalyvavimą idėjų konkurse „Čia mano Šiauliai“, organizatoriai padovanojo pažintinę ekskursiją po Šiaulius. Šiaulių miesto dizaineris Vilius Puronas pasakojo apie „stebuklais“ garsėjančius naktinius keistuosius Šiaulius. Ekskursija prasidėjo prie Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus katedros, aplankytos senosios Plačiau...»

„OPA“ praktinis užsiėmimas

2014 11 18
Lapkričio 18 d. Elektronikos ir administravimo skyriuje lankėsi Romuvos progimnazijos šeštokai ir Rėkyvos progimnazijos trečiokai, kurie dalyvavo ankstyvojo profesinio orientavimo OPA pamokoje „Reklama su šypsena“. Pasibaigus pamokai mokiniai apžiūrėjo skyrių Plačiau...»

Tarptautinė tolerancijos diena

2014 11 16
Lapkričio 16-oji – Tarptautinė tolerancijos diena. Minint šią dieną soc. pedagogė Danguolė Kraskauskienė ir bibliotekininkė Virginija Križynauskienė organizavo renginius, kurių metu kalbėjo apie toleranciją, aiškino mokiniams šio žodžio reikšmę, aktualumą. Didžiausią įspūdį paliko šia tema rodytas kino filmas „Mano Plačiau...»

„OPA“ praktinis užsiėmimas

2014 11 14
Lapkričio 14 d. vyko ankstyvojo profesinio orientavimo projekto OPA praktinis Svetingumo paslaugų užsiėmimas ,,Elgesys prie stalo“ Rėkyvos progimnazijos mokiniams. Užsiėmimo metu buvo pademonstruota, kaip elgtis prie stalo, kaip priimti svečius. Mokiniai mokėsi, kaip serviruoti ir papuošti stalą. Užsiėmimą vedė Plačiau...»

„Čia mano Šiauliai“

2014 11 13
Lapkričio 13 d. Šiaulių universiteto konferencijų salėje vyko verslo idėjų konkurso „Čia mano Šiauliai“ baigiamoji dalis. Projekte dalyvauti pareiškė norą 20 Šiaulių miesto mokyklų, kolegijų ir universiteto komandos. Finišą pasiekė 16 komandų. Šiaulių PRC atstovavo 4 komandos. Komandas vertino verslo ir ugdymo įstaigų Plačiau...»

„Tarptautinis verslumas anglų kalba“

2014 11 13
Lapkričio 13 d. sekretorių, apskaitininkių ir kasininkių, smulkaus verslo organizatoriaus specialybių mokiniai dalyvavo paskaitoje „Tarptautinis verslumas anglų kalba“. Paskaitą skaitė Šiaulių Vakarų verslo kolegijos lektorė Vilma Bazarienė, Paskaitoje buvo apžvelgti verslo kultūriniai skirtumai, prioritetai, įvairių šalių verslo pasaulio atstovams Plačiau...»
issirink_profesija.jpg

Ugdymo-karjera- centras.jpg
video_parastes.gif

Centro laikraštis
laikrastis-mes.gif