Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Elektronikos ir administravimo skyrius

Pagėgių g. 46, LT-78133 Šiauliai
Tel./faks. (8 41) 52 38 67
El. paštas: elektronikos.sk@sprc.lt

Mukis.jpg
DSC_5788_DxO.jpg

Naujienos

Velykinė akcija „Dalinkimės gerumu“.

2014 04 11
Balandžio 11 d. skyriuje vyko Velykinė akcija „Dalinkimės gerumu“. Lietuvių kalbos mokytoja Z. Čalutkienė popietę pradėjo Žorž Sand žodžiais „Saugok brangiausią širdies turtą – gerumą. Išmok duoti be dvejonių, prarasti be liūdesio, imti be godulio“. Popietėje buvo kalbama apie gerumą, kas yra Plačiau...»

Verslumo skatinimo paskaita

2014 04 11
Balandžio 11 d. vyko Elektronikos ir administravimo skyriuje verslumo skatinimo paskaita ir praktinis užsiėmimas „Teisinės paslaugos verslui“. Šį užsiėmimą organizavo profesijos mokytoja S. Skupeikienė. Pasitelkiant partnerių ilgalaikę patirtį ir kompetencijas Lietuvos Verslo kolegijos Šiaulių Plačiau...»

„Margučių raštai“

2014 04 10
Balandžio 10 d. Elektronikos ir administravimo skyriaus bei Technologijų skyriaus mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje Žaliūkių malūne „Margučių raštai“. Mokiniai susipažino su margučių marginimo technika vašku, margučių raštais, spalvomis ir jų reikšmėmis. EMA13 gr. mokiniai savo meninius Plačiau...»

Paskutinio skambučio šventė EAK13 gr.

2014 04 10
Nepastebimai greitai prabėgo mokslo metai. EAK13 gr. mokiniai balandžio 10 dienos popietę pakvietė skyriaus mokytojus į paskutinio skambučio šventę. Mokinai įteikė mokytojams nominacijas ir padėkojo už suteiktas žinias bei įgytas kompetencijas. Mokytojai linkėjo merginoms sėkmės Plačiau...»

Atvira integruota istorijos-lietuvių kalbos pamoka „Genocidas ir literatūra“.

2014 04 10
Balandžio 10 d. vyko atvira integruota istorijos-lietuvių kalbos pamoka „Genocidas ir literatūra“. Pamokos metu mokiniai ne tik gilino žinias apie genocidą ir holokaustą, bet ir atliko mokytojų
I. Daujotaitės bei Z. Čalutkienės paruoštas kūrybines Plačiau...»

„OPA“ praktinis užsiėmimas

2014 04 10
Balandžio 10 d. į ankstyvojo profesinio informavimo „OPA“ projekto praktinį užsiėmimą „Šventinė inventorizacija“ atvyko Šiaulių Medelyno progimnazijos 3 klasės 24 mokiniai. Pamokos tikslas – atlikti saldainių inventorizaciją ir užpildyti sutikrinimo žiniaraštį. Mokytoja N. Veriankaitė vaikams paaiškino Plačiau...»

Netradicinė lietuvių kalbos pamoka „Velykė į svečius ateina...“

2014 04 09
Kalnais ir kloniais
Vanduo nutekėjo,
Balandis burkuoja:
„Velykos artėja!“ Plačiau...»

Fotografijų paroda „Portretai“

2014 04 07
Nuo balandžio 7 d. skyriaus bibliotekoje vyksta mokytojos Linos Andruškaitės foto darbų paroda „Portretai“. Portretinė fotografija yra vienas iš populiariausių fotografavimo žanrų. Kiekvienos šeimos archyvuose galima rasti begalę savo bei artimųjų ar pažįstamų portretinių fotonuotraukų iš asmeninio Plačiau...»

Tarptautinis mokinių kompiuterinių piešinių konkursas

2014 04 07
Bulgarijos Mokslo ir švietimo ministerija kartu su „Lyuben Karavelov“ vidurine mokykla organizavo tarptautinį mokinių kompiuterinių piešinių konkursą Pasaulinei Žemės dienai paminėti. Jame dalyvavo 463 mokiniai iš 12 pasaulio šalių. Džiugu, jog šiame konkurse dalyvavo ir mūsų skyriaus Plačiau...»

NATO 10-osios metinės

2014 04 04
Šiemet kovo 29 dieną minimos Lietuvos narystės NATO 10-osios metinės. Ta proga visų šalies mokyklų moksleiviai buvo kviečiami dalyvauti fotografijų konkurse „NATO užrašas gyvai“. Prie šios gražios iniciatyvos prisijungė ir mūsų skyriaus mokiniai. Plačiau...»

Respublikinė 8-12 klasių mokinių, jų tėvų ir mokytojų metodinė-praktinė konferencija - idėjų mugė „Gamtamokslinių žinių mozaika“

2014 04 01
Balandžio 1 d. Literatūrine-muzikine kompozicija „Pasaulį matome skirtingai“, paruošta mokytojos Z. Čalutkienės, skyriuje prasidėjo respublikinė 8–12 klasių mokinių, jų tėvų ir mokytojų Plačiau...»

Atvira integruota dokumentų valdymo įvado ir personalo apskaitos pamoka

2014 03 28
Kovo 28 d. skyriuje vyko integruota dokumentų valdymo įvado ir personalo apskaitos pamoka „Kasmetinių atostogų dokumentų rengimas ir apskaita“ sekretoriaus specialybės ES13/2 grupės mokiniams. Pamokos tikslas – parengti įsakymą dėl Plačiau...»

Lietuvių–rusų–anglų kalbų viktorina 8-11 klasių mokiniams

2014 03 27
Kur tik tai pažvelgsi – gamta šypsos...
Norisi jai atsakyti tuo pačiu.
Liesti žolę, medį, žiedą, smilgą,
Kvėpti tyro oro ir gėrėtis šiuo grožiu įstabiu... Plačiau...»

Meistriškumo konkursas „Darbo užmokesčio apskaita“

2014 03 27
Kovo 27 d. skyriuje įvyko dokumentų valdymo ir buhalterinės apskaitos meistriškumo konkursas „Darbo užmokesčio apskaita“. Konkurse dalyvavo EAK13 ir ES13/2 grupės mokinės. Konkurso metu buvo pateiktos dvi užduotys – parengti dokumentą ir apskaičiuoti kasmetinių atostogų užmokestį. Plačiau...»

Atvira integruota dokumentų rengimo ir kanceliarinės kalbos pamoka

2014 03 27
Kovo 27 d. skyriuje vyko integruota dokumentų rengimo ir kanceliarinės kalbos pamoka „Kanceliarinio teksto reikalavimai rengiant personalo valdymo dokumentus“ sekretoriaus specialybės ES12/1 grupės mokiniams. Pamokos Plačiau...»

Veiklinimo pamokos Šiaulių „Rasos“ progimnazijoje

2014 03 26
Kovo 26 d. skyriaus profesijos mokytojos Natalija Veriankaitė ir Vilma Šablinskienė supažindino Šiaulių „Rasos“ progimnazijos 5-7 klasių mokinius su skyriuje rengiamomis profesijomis. Mokytojos pravedė mokiniams veiklinimo pamokėles: „Sandėlio inventorizacija“ ir „Tūkstantis ir vienas sekretoriaus Plačiau...»

Popietė bendruomenei, mokiniams ir jų tėvams „Šeima – tikėjimo vartai“

2014 03 25
Kovo 25 d. skyriuje vyko popietė „Šeima – tikėjimo vartai“. Popietėje dalyvavo mūsų mokinių tėveliai, artimieji, vietos bendruomenės atstovai, mokytojai ir Šiaulių profesinio rengimo centro direktoriaus pavaduotojas ugdymui Rimantas Plačiau...»

Tarptautinis matematikos konkursas „KENGŪRA 2014“

2014 03 20
Kovo 20 d. vyko populiariausias pasaulyje moksleivių tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“. Sumanytas Australijoje, jis bematant išplito Europoje. Lietuvoje „Kengūros“ konkursas atskirose mokyklose organizuojamas jau nuo 1995 metų. Konkursas kelia didžiulį susidomėjimą, jo užduotys Plačiau...»

Susitikimas su Šiaurės Lietuvos kolegijos darbuotojais

2014 03 19
Kovo 19 d. vyko respublikinio projekto „Planuoju ateitį“ renginys. ES13/2, ED13 grupių mokiniai ir profesijos mokytojos Vilma Šablinskienė, Lina Andruškaitė dalyvavo susitikime su Šiaurės Lietuvos kolegijos darbuotojais. Šiaurės Lietuvos kolegija sėkmingai dirba daugiau kaip dvylika metų. Mokiniai Plačiau...»

„Kas yra savanoris?“

2014 03 18
Kovo 18 d. Elektronikos ir administravimo skyriuje vyko renginys „Kas yra savanoris?“ Renginį vedė savanorė, veiklos stebėsenos poskyrio vedėja Sonata Dedūraitė. Ji išsamiai papasakojo kas yra savanorystė, kaip galima tapti savanoriu, kokiose šalyse lietuvaičiai gali savanoriauti. Sonatai Dedūraitei talkino Plačiau...»
issirink_profesija.jpg

Ugdymo-karjera- centras.jpg
video_parastes.gif

Centro laikraštis
laikrastis-mes.gif