Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Elektronikos ir administravimo skyrius

Pagėgių g. 46, LT-78133 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 38 67
Faks. (8 41) 52 38 67
El. paštas elektronikos.sk@sprc.lt

Mukis.jpg
ruduo.JPG

Naujienos

Popietė „Šv. Velykų dvasia“

2015 03 26
Per pievą, per lauką, per ošiančią girią
Velykos kaip paukštė giedodama skris...
Ir visa, ir visa, kas rudenį mirė,
Vėl augti, žydėti ir džiaugtis atgims.
Tokiais žodžiais kovo 26 d. visus mokinius, mokytojus Plačiau...»

Velykinių puokščių konkursas

2015 03 25
Artėjant Šv. Velykoms, pagrindinei pavasario šventei, buvo paskelbtas velykinių puokščių konkursas. Kiekviena grupė turėjo galimybę pademonstruoti savo meninę išraišką, sugebėjimus Plačiau...»

Darbo užmokesčio apskaitos ir Dokumentų valdymo dalykų meistriškumo konkursas „Darbo laiko apskaita“

2015 03 24
Kovo 24 d. skyriuje vyko Darbo užmokesčio apskaitos ir Dokumentų valdymo dalykų meistriškumo konkursas „Darbo laiko apskaita“. Organizatorės – profesijos mokytojos N. Veriankaitė ir V. Šablinskienė. Meistriškumo konkurso tikslas – gilinti buhalterinės Plačiau...»

„Kodėl verta mokytis profesinėje mokykloje?“

2015 03 23
Kovo 23 d. vyko respublikinio projekto „Planuoju ateitį 2015“ renginys – darbų „Kodėl verta mokytis profesinėje mokykloje?“ pristatymas. Renginio pradžioje profesijos mokytoja Vilma Šablinskienė pristatė mokiniams apie vykdomą projektą. Dalyviai – apskaitininko ir kasininko, sekretoriaus ir smulkaus verslo organizatoriaus Plačiau...»

Netradicinė pamoka „Žemė – visų namai“

2015 03 19
Kovo 19 d. mokytoja M. Kerienė vedė netradicinę biologijos pamoką Pasaulinei žemės dienai paminėti „Žemė – visų namai“. Mokinės skaitė sentencijas apie žemę, demonstravo paruoštas skaidres apie gražiausias pasaulio vietas, atliko testą apie žemės resursų taupymą ir žemės reiškinius Plačiau...»

„Snaiperio“ konkursas

2015 03 18
Kovo 18 d. skyriaus mokiniai varžėsi „Snaiperio“ konkurse, kurio tikslas išsiaiškinti taikliausius skyriaus metikus į krepšį bei paskatinti mokinius leisti laisvalaikį sveikai ir turiningai. Dalyviai turėjo įveikti penkis konkurso etapus, po kurių paaiškėjo, kad „aštriausią“ ranką turi EMA13 gr. vaikinai: Žydrūnas Dirgėla ir Denas Steponaitis, o tarp Plačiau...»

Šiaulių m. ir rajono mokinių kalbų viktorina „Šv. Velykų tradicijos ir papročiai“

2015 03 18
Europos ir pasaulio katalikiškos šalys kasmet švenčia Velykas. Bet ar žinome, kokia šios šventės reikšmė, atributai, dovanos, namų puošyba Lietuvoje, anglakalbėse ir rusakalbėse valstybėse? Į šiuos ir daugelį kitų klausimų buvo bandoma atsakyti kovo 18 d. vykusioje Plačiau...»

Ekskursija „Lietuvos dangus“

2015 03 16
Kovo 16 d. vėlų vakarą skyriaus mokiniai, lydimi fizikos mokytojos Zitos Gudavičienės, rinkosi į Šiaulių universiteto observatoriją stebėti naktinio dangaus. Dėstytojas Vacys Jankus pasakojo, kad šiemet kovo 20 d. nuo 11 val. iki 13 val. galėsime pasigrožėti apie 77 proc. uždengtos Saulės vaizdu. Per pastaruosius 16 metų tai bus Plačiau...»

Paskaita „Darbo paieška irgi darbas“

2015 03 16
Kovo 16 d. sekretoriaus specialybės EMS14 grupės mokinės dalyvavo Šiaulių TDB Jaunimo darbo centro darbuotojos paskaitoje „Darbo paieška irgi darbas“. Mokinės gavo daug patarimų, kaip ieškoti pirmojo darbo. Paskaitoje buvo akcentuota, kad darbo paieškoje turi būti aktyvus pats darbo ieškantis asmuo, jis turi nelaukti, kol Plačiau...»

Erasmus+ projekto "Life is good" logotipų ir šūkio paroda

2015 03 13
Vykdant tarptautinį Erasmus+ programos tarpmokyklinės strateginės partnerystės projektą „LIFE IS GOOD“, visiems Šiaulių profesinio rengimo centro mokiniams buvo sudarytos galimybės prisidėti prie šio projekto veiklos bei kviečiami dalyvauti projekto logotipo bei šūkio konkurse. Į šį raginimą įsitraukė net 37 centro mokiniai Plačiau...»

Rankdarbių paroda „Kai neskaitau...“

2015 03 12
Kovo 12 d. bibliotekoje rankdarbių parodą „Kai neskaitau...“ pristatė skyriaus darbuotojos ir mokinės. EMS14 gr. mokinė Justina Kauneckaitė sutažo technika susidomėjo norėdama išsiskirti originaliais papuošalais. Kurti įkvėpė garsios menininkės ir papuošalų kūrėjos Dori Csengeri darbai. Justinai patinka ryškios spalvos, sutažo Plačiau...»

„Geriausias verslo planas 2015“

2015 03 05
Kovo 5 d. skyriuje vyko konkursas „Geriausias verslo planas 2015“. Jo tikslas – išrinkti geriausią verslo planą. Norint pradėti verslą reikalingas verslo planas, tam kad įvertintume savo galimybes. Konkurse dalyvavo ESV14 grupės mokiniai. Konkurso dalyviai pateikė įvairių idėjų. Konkurso nugalėtoja tapo Arūnė Stunžėnaitė, pristačiusi Plačiau...»

Akcija „ Lietuvai ir man“

2015 03 04
Mokinių tarybos pakviesti kovo 3 d. dauguma skyriaus mokinių įsijungė į Lietuvos Nepriklausomybei paminėti skirtą akciją „Lietuvai ir man“ ir pynė trispalves – geltonos, žalios ir raudonos spalvos – draugystės apyrankes. Rezultatas džiuginantis – nupinta daugiau nei 100 apyrankių Plačiau...»

„OPA“ praktinis užsiėmimas

2015 03 04
Kovo 4 d. vyko ankstyvojo profesinio orientavimo projekto „OPA“ praktinis užsiėmimas Šiaulių Tėvo Benedikto Andruškos pradinės mokyklos mokiniams „Elgesys prie stalo“. Pamokoje mokytoja Kornelija Šidlauskienė pasakojo apie stalo serviravimą, indų paskirtį, papuošimą. Mokiniai turėjo galimybę praktiškai išlankstyti servetėles Plačiau...»

Foto darbų paroda „Kiekviena akimirka yra fotografija“

2015 03 03
Kovo 3 d. bibliotekoje foto darbų parodą „Kiekviena akimirka yra fotografija“ surengė EAK14/2 gr. mokinė Irina Laiševceva. Mokinė domisi fotoaparatų kolekcionavimu. Pirmą fotoaparatą Irina gavo dovanų 16-ojo gimtadienio proga. Juostiniai, plokšteliniai, veidrodiniai, diskiniai – jų yra surinkusi apie 100, ir tai dar ne riba. Be Plačiau...»

Paskutinio skambučio šventė

2015 02 27
Paskutinio skambučio šventė buvo pradėta žodžiais:
„Mes dažnai stengiamės išvengti klaidų, pamiršdami, kad būtent jos, atveda mus į sėkmę...“ Sektoriaus vadovė Jūratė Baltramaitytė visiems mokiniams palinkėjo sėkmės praktikoje, įgyti naujų žinių ir sugrįžus, sėkmingai išlaikyti egzaminus. Šventės metu Plačiau...»

Pažintinė ekskursija į UAB „Kalvis“

2015 02 25
Kokia yra nelaimingų atsitikimų darbe prevencija, kokiomis individualiomis ir kolektyvinėmis saugos priemonėmis aprūpinami darbuotojai, kaip laikomasi saugos darbe reikalavimų, kokie yra rizikos darbe veiksniai? Tai klausimai, kuriuos ESV14 ir EMA12 grupės mokiniai bei profesijos mokytoja S. Skupeikienė gvildeno pažintinės Plačiau...»

POPIETĖ „Džiaugsmo, skausmo ir vargo vaisiai...“

2015 02 25
Vasario 25 d. vyko mokinių, tėvų, bendruomenės popietė „Džiaugsmo, skausmo ir vargo vaisiai...“. Jos tikslas – pasidalinti patirtimi, mokytis vienam iš kito, kartu spręsti iškylančius klausimus, kartu pamąstyti, kaip mes galime tobulinti skyriaus veiklas. Popietės organizatorė mokytoja K. Šidlauskienė iš anksto paruošė Plačiau...»

„OPA“ praktinis užsiėmimas

2015 02 24
Kiekvienas žino, kas yra reklama. Reklamos neišgirsti ar nepastebėti tiesiog neįmanoma. Ji kasdien mus pasiekia namuose, skaitant laikraščius ar žiūrint TV laidas. Kiekvienas ją supranta ir traktuoja savaip. Vieniems – tai informacijos šaltinis, kitiems – tiesioginis darbas, reikalaujantis daug žinių, o dar kitiems – nepageidaujamas Plačiau...»

Abiturientų šimtadienis

2015 02 20
Vasario 20 d. 100-dienio šventė prasidėjo žodžiais:
„Jeigu dėsi grūdą prie grūdelio,
Jeigu riši šapą prie šapelio –
Susipilsi laimės sau kalnelį...“
Kalbėdama skyriaus vedėja Leonora Kromerienė paminėjo Plačiau...»

Pamoka su socialiniais partneriais „Sekretoriato darbo organizavimas“

2015 02 12
Vasario 12 d. sekretoriaus specialybės ES12/1, ES13/1 ir ES13/2 grupės mokiniai ir profesijos mokytojos Jūratė Tiškuvienė ir Vilma Šablinskienė dalyvavo pamokoje su socialiniais partneriais „Sekretoriato darbo organizavimas“ Šiaulių apskrities Plačiau...»

Netradicinė pamoka „Saugokime vieni kitus internete“

2015 02 12
Kiekvienais metais vasario 10 d. dieną pasaulyje minima Saugesnio interneto diena. Ji paminėta ir Elektronikos ir administravimo skyriuje. Apie pavojus, grėsmes, kurie tyko internete, anonimiškumą vasario 12 d. netradicinėje pamokoje „Saugokime vieni kitus internete“ EAK14/1 gr. mokinėms pasakojo, davė naudingų patarimų ir į jų Plačiau...»

Tarpgrupinis tinklinio turnyras

2015 02 12
Nuo vasario 4 d. iki 10 d. vyko tarpgrupinis tinklinio turnyras, kuriame dalyvavo net septynios skyriaus grupės. Antrus metus iš eilės stipriausia buvo ir I-ą vietą laimėjo EMA13 gr. Jai atiteko pagrindinis prizas – tortas. Kitos dalyvės taip pat neliko neapdovanotos Plačiau...»

Lietuva – kaip skrydis lig dangaus...

2015 02 10
Vasario 10 d. vyko popietė „Lietuva – kaip skrydis lig dangaus...“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai Vasario 16-ajai. Popietėje mokiniai klausėsi Lietuvai skirtų eilių, dainų apie Tėvynę, laisvę ir nepriklausomybę, žiūrėjo filmą apie Lietuvos praeitį. Istorijos mokytojos Laimos Ousinskienės paraginti kūrė ketureilius Plačiau...»

Šventė draudimo konsultanto specialybės ED13 gr. absolventams

2015 01 30
Sausio 30 d. ED13 gr. mokiniams buvo įteikti kvalifikacijos bei profesinio mokymo pažymėjimai. Šventė prasidėjo T. Dostojevskio žodžiais „...būti Žmogumi tarp žmonių ir likti juo visuomet, nenusiminti, nors ir kokia nelaimė ištiktų – štai tokia gyvenimo esmė...“ Plačiau...»

Atvira integruota IT ir darbo užmokesčio apskaitos pamoka

2015 01 22
Sausio 22 d. vyko atvira integruota IT ir darbo užmokesčio apskaitos pamoka. Pamoką EAK14/2 grupės mokinėms vedė mokytojos J. Mockuvienė ir N. Veriankaitė. Pamokos tikslas – susipažinti su loginės funkcijos IF naudojimu, jos sintakse ir praktiškai pritaikyti Plačiau...»

Kalbos kultūros konkursas

2015 01 15
Sausio 15 d. skyriuje vyko Šiaulių PRC mokinių, besimokančių pagal PM programas, Kalbos kultūros konkursas. Jo tikslas – puoselėti gimtąją kalbą, pasitikrinti, ar dar mokame gražiai ir deramai vartoti lietuvišką žodį, ar jaučiame jo skambesį ir gyvastį. Konkurse varžėsi 13 mokinių. Nugalėtoja tapo Statybos sektoriaus mokinė Aušra Plačiau...»

Popietė „Jie gyvi mūsų širdyse“

2015 01 13
Skyriuje mokiniams vyko popietė, skirta Sausio 13-tai paminėti. Mokiniai su jauduliu klausėsi deklamuojamų eilių, skambančių dainų. Jiems buvo rodomas filmas apie 1991 m. sausio 13-osios įvykius. Istorijos mokytoja Laima Ousinskienė akcentavo mokiniams, kad laisvė nėra duotybė, už ją reikia kovoti... Plačiau...»

Netradicinė pardavimų planavimo pamoka

2015 01 13
Kiekviena įstaiga, organizuodama pirkimus, perka paslaugas, vadovaudamasi LR Viešųjų pirkimų įstatymu. Apie pirkimų organizavimo tvarką sausio 13 d. netradicinėje pardavimų planavimo pamokoje ESV14 ir EMA12 gr. mokinėms pasakojo ir į jų pateiktus klausimus atsakė Šiaulių PRC viešųjų pirkimų specialistė Plačiau...»

„Šeima, bendruomenė, mokykla“

2014 12 19
Vykdydami projektą „Šeima, bendruomenė, mokykla“ Elektronikos ir administravimo skyriaus mokytojai ir mokiniai su šventine programa 2014-12-19 d. lankėsi Raseinių rajono Šiluvos, Lyduvėnų, Žaiginio bendruomenių renginyje „Šv. Kalėdų belaukiant...“. Mokytojai supažindino bendruomenių narius su Šiaulių PRC Plačiau...»
issirink_profesija.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
video_parastes.gif
reklama1.jpg
reklama.jpg

Centro laikraštis
laikrastis-mes.gif