Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Elektronikos ir administravimo skyrius

Pagėgių g. 46, LT-78133 Šiauliai
Tel./faks. (8 41) 52 38 67
El. paštas: elektronikos.sk@sprc.lt

Mukis.jpg
DSC_5788_DxO.jpg

Naujienos

Fuksų krikštynos

2014 09 26
Ko trūksta pirmakursiams, kad jie taptų tikrais mokiniais? Žinoma, krikštynų. Rugsėjo 26 d. mokyklos „krikštatėviai“ suorganizavo I kurso mokinių profesinių gabumų patikrinimą – krikštynas „SportPROFesiada 2014“. Šventė prasidėjo iškilmingu profesinės ugnies įnešimu ir jos padalinimu visoms grupėms, kuri uždegė pirmakursius Plačiau...»

Verslumo ugdymas regionuose

2014 09 26
Tęsdami bendradarbiavimą su socialiniais partneriais – Šiaulių Verslo kolegija, Elektronikos ir administravimo skyriaus ES14/2, ESV14, EMA12 gr. mokiniai dalyvavo paskaitoje „Verslumo ugdymas regionuose“, kurios metu buvo supažindinti su verslo įmonių formomis, verslo pradžia ir sunkumais. Kolegijos dekanė Plačiau...»

„Čia mano Šiauliai“

2014 09 25
Rugsėjo 25 d. Elektronikos ir administravimo skyriaus komanda „Novatorės“ dalyvavo Šiaulių m. Savivaldybės ir Šiaulių Verslo inkubatoriaus organizuoto mokinių ir studentų verslo idėjų generavimo projekto „ČIA MANO ŠIAULIAI“ renginyje ir diskutavo apie jaunimo verslumo ugdymo iššūkius ir galimybes, savo verslo Plačiau...»

Brandos atestatų įteikimo šventė

2014 09 12
Jau tradicija tapo rugsėjo mėnesį įteikti Brandos atestatus laikiusiems egzaminus pavasarį. Šiemet skyriaus vedėjos L. Kromerienės ir mokytojos Z. Čalutkienės organizuota Brandos atestatų įteikimo šventė įvyko rugsėjo 12 d. Plačiau...»

Ekskursija „Saulės takais“

2014 09 09
Tik pažinęs aplinką, gali jaustis saugiai. Siekdamos, kad auklėtiniai žinotų, kaip pasiekti namus, bendrabutį, nesijaustų vieniši svetimame mieste, I kurso auklėtojos Z. Čalutkienė ir J. Baltutienė rugsėjo 9 d. kartu su jais aplankė Šiaulių miesto pagrindinius objektus, grožėjosi Saulės miesto vaizdais. Plačiau...»

Rugsėjo 1-osios šventė

2014 09 01
Sukasi ir sukasi lyg karuselė metai... ruduo, žiema, vasara, ruduo... Skrieja ir skuba kartais ilgos, nuobodžios, kartais saulėtos. Linksmos, išdykusios dienos... ir nejučia išaušta rytas. Ypatingas rytas. Rytas, kai širdimi pajunti – kažkas baigiasi. Taip, baigiasi... Šiandien – rugsėjo pirmoji... Tokiais žodžiais Plačiau...»
issirink_profesija.jpg

Ugdymo-karjera- centras.jpg
video_parastes.gif

Centro laikraštis
laikrastis-mes.gif