Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Elektronikos ir administravimo skyrius

Pagėgių g. 46, LT-78133 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 38 67
Faks. (8 41) 52 38 67
El. paštas elektronikos.sk@sprc.lt

Mukis.jpgSkyriuje mokslo metų pradžios šventė vyks
rugsėjo 1 d., 10.00 val.

ruduo.JPG

Naujienos

Pasitinkant vasarą

2015 06 01
Birželio 1 d. mūsų skyriaus vienuoliktokai (grupės EAK14/1 ir ES14/1) lydimi mokytojos K. Lašienės dalyvavo Šiaulių policijos pareigūnų organizuojamame renginyje jaunimui „Vasarą pasitik saugiai“, kuris vyko PC „Saulės miestas“ terasoje. Mokiniai turėjo galimybę pasiklausyti „Lauros studijos“, repo grupės „IGG“ Plačiau...»

Linkėjimai iš Lenkijos

2015 06 01
Gegužės 24-29 dienomis įgyvendinant ERASMUS+ programos projektą „Life is good“ mūsų Šiaulių PRC komanda viešėjo Lenkijos Belzyce mieste M. L. King mokykloje. Šio vizito pagrindinis tikslas – pozityvus jaunimo požiūris į kasdienę mitybą, daržovių bei vaisių nauda organizmui. Mokiniai padalinti Plačiau...»

Sporto ir pramogų šventė

2015 05 28
Gegužės 28 d. Šiaulių PRC organizavo netradicinę sporto šventę skyrių mokiniams. Ši šventė tarsi pranašas apie besibaigiančius mokslo metus ir artėjančias vasaros atostogas...
Mums sekėsi neblogai – mini futbolo varžybose mūsų merginos laimėjo 1-ąją vietą. Plačiau...»

Netradicinė fizikos pamoka „Lešių panaudojimas teleskope, mikroskope. Akis – optinė sistema“.

2015 05 25
Gegužės 25 d. mokiniai netradicinėje fizikos pamokoje, kuri vyko ŠU technologijos ir gamtos mokslų fakultete pagilino fizikos ir astronomijos žinias. Mokiniai susipažino su šiuolaikine optometrine įranga. Apžiūrėjo įvairius lęšius, kurie naudojami teleskope ir mikroskope Plačiau...»

Projekto „Life is Good“ spalvų fiesta

2015 05 20
Vykdant ERASMUS+ programos projektą „Life is Good“, visų projekte dalyvaujančių partnerių vėliavos „suplevėsavo“ lėkštėse. Taip projektą vykdančios mokytojos J. Baltutienė ir K. Lašienė kartu su mokiniais atskleidė vieną iš jo pagrindinių tikslų – sveika gyvensena ir subalansuota mityba. Mokiniai ne tik diskutuodami Plačiau...»

Kalbų Kengūra 2015

2015 05 18
Šių metų vasario mėnesį mūsų skyriaus EAK14/1 grupės mokinė Emilita Lebedeva dalyvavo anglų kalbos konkurse „Kalbų Kengūra 2015“. Džiaugiamės Emilitos pasiektais rezultatais laimėjus Auksinės kengūros diplomą. Pasiruošti konkursui padėjo vyr. anglų kalbos mokytoja J. Baltutienė Plačiau...»

Fizikos dėsniai gamtoje

2015 05 18
Gegužės 18 d. EMA13 gr. mokiniams netradicinė fizikos pamoka „Fizikos dėsniai gamtoje“ vyko Rėkyvoje. Mokiniai pagilino socialines ir gamtamokslines kompetencijas. Aplankėme šiluminę elektrinę, kuri pradėta statyti 1939 m. spalio 15 d. pagal inž. Leono Kaulakio projektą. Vietinis gyventojas mums pasakojo, kad elektrinė Plačiau...»

Šiaulių universiteto botanikos sode

2015 05 14
Gegužės 14 d. mokytoja J. Baltutienė kartu su savo auklėtiniais lankėsi Šiaulių universiteto botanikos sode. Tai vieta, kuri vertinga ne tik moksliniu, bet ir kultūriniu požiūriu, nes sode galima ne tik maloniai praleisti laiką, bet ir daug sužinoti, pamatyti nauja ir pasimokyti. Nė vieno neišgąsdino tą Plačiau...»

Atvira anglų kalbos pamoka

2015 05 08
Gegužės 8 d. skyriuje vyko atvira anglų kalbos pamoka „Let‘s take a trip“, kurią vedė anglų kalbos mokytoja Jūratė Baltutienė. Pamokoje dalyvavo EAK14/1 ir ES14/1 grupių mokiniai. Jiems buvo pateikti svarbiausi kelionės pasirengimo iššūkiai bei supažindinti su nauju žodynu ruošiant kelionės dokumentus, renkantis keliavimo Plačiau...»

Paskelbti edukacinio konkurso „Olympis 2015“ nugalėtojai

2015 05 06
Vasario 23 – kovo 22 d. Lietuvoje vyko edukacinis konkursas „Olympis“, kuriame jėgas išbandė ir mūsų skyriaus mokiniai. Šiemet konkursuose dalyvavo daugiau nei 22 tūkstančiai mokinių iš 819 Lietuvos mokymo įstaigų. Paskelbti rezultatai mus labai Plačiau...»

Akcija „Pasodink medį“

2015 04 29
Kiekvienas žmogus savo gyvenime turi, tarp visų gerų darbų, pasodinti medį. Kasmet paskutinį balandžio penktadienį pasaulyje švenčiama Medžio diena. Ši diena pradėta švęsti dar 1872 metais. Balandžio 29 d. EMA13 grupės mokiniai netradicinėje fizikos pamokoje pagilino socialines bei gamtamokslines kompetencijas ir pasodino Plačiau...»

„OPA“ praktinis užsiėmimas

2015 04 24
Tęsiamo ankstyvojo profesinio orientavimo „Pirmasis žingsnis karjeros link OPA“ projekto dalyviai Šiaulių „Juventos“ progimnazijos 4 klasės mokiniai ir jų mokytoja Aurelija Dirginčienė 2015 m. balandžio 24 d. dalyvavo dokumentų valdymo pamokoje „Išmokime prašyti“. Pamokos tikslas – parengti prašymą dėl perkėlimo į penktą klasę Plačiau...»

Švaros akcija „DAROM“

2015 04 23
Balandžio 23 dieną skyriaus bendruomenė, pakviesta VšĮ „Mes darom“ Šiaulių miesto koordinatorės Irmos Gajauskaitės, mielai prisijungė prie švaros akcijos „DAROM“ Plačiau...»

Prizinės vietos nacionaliniame profesinio meistriškumo konkurse „Geriausiais sekretoriaus specialybės mokinys“

2015 04 22
Balandžio 22 d. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro Administravimo ir paslaugų skyriuje įvyko nacionalinis sekretorių profesinio meistriškumo konkursas. Konkurse dalyvavo 15 sekretoriaus specialybės mokinių iš šešių Lietuvos profesinio Plačiau...»

Popietė „Karjeros siekimo galimybės“

2015 04 16
Svarbu tai, kas esi dabar, ir tai, kuo tapsi rytoj...
Tokiais žodžiais balandžio 16 d. prasidėjo skyriuje besimokančių mokinių, buvusių mokinių, socialinių partnerių diskusija prie apskrito stalo apie baigusių specialybę mokinių įsidarbinimą, karjeros galimybes. Kokių savybių turi turėti jaunas žmogus, kad įsitvirtintų Plačiau...»

Respublikinė 8–12 klasių mokinių pažintinė konferencija „Planuoju ateitį“

2015 04 16
Balandžio 16 d. skyriuje vyko Respublikinė 8–12 klasių mokinių pažintinė konferencija „PLANUOJU ATEITĮ“. Konferencijos tikslas: Skatinti mokinių aktyvų domėjimąsi profesijų pasauliu ir profesijų pasirinkimo galimybėmis. Konferencijos dalyviams Plačiau...»

Judėjimas ir sveika gyvensena

2015 04 14
Balandžio 14 d. ERASMUS+ projekto „Life is good“ dalyvės lankėsi Šiaulių sporto komplekse „IMPULS“. Moksleivės kartu su mokytojomis Jūrate Baltutiene bei Kristina Lašiene įgyvendino pagrindinį projekto tikslą – sveikos gyvensenos įgūdžių ugdymą. Dalyvės sporto komplekse judėdamos atrado gyvenimo džiaugsmą Plačiau...»

Veiklinimo pamoka „Tūkstantis ir vienas sekretoriaus darbas“

2015 04 10
Balandžio 10 d. Šiaulių sutrikusios klausos vaikų ugdymo centro 8–10 klasių mokinės ir lietuvių kalbos mokytoja Ingrida Petrikienė dalyvavo veiklinimo pamokoje „Tūkstantis ir vienas sekretoriaus darbas“. Pamokoje mokinės buvo supažindintos su sekretoriaus Plačiau...»

„Life is good“

2015 03 30
Kovo 22-27 dienomis penkios EAK14/1 grupės mokinės kartu su mokytojomis J. Baltutiene bei K. Lašiene startavo ERASMUS+ projekto „Life is good“ I etape Italijoje. Šio etapo pagrindinis akcentas – sveika gyvensena, su kuria ir buvo susijusios visos veiklos. Italų, ispanų, lenkų, turkų, latvių bei lietuvių mokinių komandos kovėsi Plačiau...»

Popietė „Šv. Velykų dvasia“

2015 03 26
Per pievą, per lauką, per ošiančią girią
Velykos kaip paukštė giedodama skris...
Ir visa, ir visa, kas rudenį mirė,
Vėl augti, žydėti ir džiaugtis atgims.
Tokiais žodžiais kovo 26 d. visus mokinius, mokytojus Plačiau...»

Velykinių puokščių konkursas

2015 03 25
Artėjant Šv. Velykoms, pagrindinei pavasario šventei, buvo paskelbtas velykinių puokščių konkursas. Kiekviena grupė turėjo galimybę pademonstruoti savo meninę išraišką, sugebėjimus Plačiau...»

Darbo užmokesčio apskaitos ir Dokumentų valdymo dalykų meistriškumo konkursas „Darbo laiko apskaita“

2015 03 24
Kovo 24 d. skyriuje vyko Darbo užmokesčio apskaitos ir Dokumentų valdymo dalykų meistriškumo konkursas „Darbo laiko apskaita“. Organizatorės – profesijos mokytojos N. Veriankaitė ir V. Šablinskienė. Meistriškumo konkurso tikslas – gilinti buhalterinės Plačiau...»

„Kodėl verta mokytis profesinėje mokykloje?“

2015 03 23
Kovo 23 d. vyko respublikinio projekto „Planuoju ateitį 2015“ renginys – darbų „Kodėl verta mokytis profesinėje mokykloje?“ pristatymas. Renginio pradžioje profesijos mokytoja Vilma Šablinskienė pristatė mokiniams apie vykdomą projektą. Dalyviai – apskaitininko ir kasininko, sekretoriaus ir smulkaus verslo organizatoriaus Plačiau...»

Netradicinė pamoka „Žemė – visų namai“

2015 03 19
Kovo 19 d. mokytoja M. Kerienė vedė netradicinę biologijos pamoką Pasaulinei žemės dienai paminėti „Žemė – visų namai“. Mokinės skaitė sentencijas apie žemę, demonstravo paruoštas skaidres apie gražiausias pasaulio vietas, atliko testą apie žemės resursų taupymą ir žemės reiškinius Plačiau...»

„Snaiperio“ konkursas

2015 03 18
Kovo 18 d. skyriaus mokiniai varžėsi „Snaiperio“ konkurse, kurio tikslas išsiaiškinti taikliausius skyriaus metikus į krepšį bei paskatinti mokinius leisti laisvalaikį sveikai ir turiningai. Dalyviai turėjo įveikti penkis konkurso etapus, po kurių paaiškėjo, kad „aštriausią“ ranką turi EMA13 gr. vaikinai: Žydrūnas Dirgėla ir Denas Steponaitis, o tarp Plačiau...»

Šiaulių m. ir rajono mokinių kalbų viktorina „Šv. Velykų tradicijos ir papročiai“

2015 03 18
Europos ir pasaulio katalikiškos šalys kasmet švenčia Velykas. Bet ar žinome, kokia šios šventės reikšmė, atributai, dovanos, namų puošyba Lietuvoje, anglakalbėse ir rusakalbėse valstybėse? Į šiuos ir daugelį kitų klausimų buvo bandoma atsakyti kovo 18 d. vykusioje Plačiau...»

Ekskursija „Lietuvos dangus“

2015 03 16
Kovo 16 d. vėlų vakarą skyriaus mokiniai, lydimi fizikos mokytojos Zitos Gudavičienės, rinkosi į Šiaulių universiteto observatoriją stebėti naktinio dangaus. Dėstytojas Vacys Jankus pasakojo, kad šiemet kovo 20 d. nuo 11 val. iki 13 val. galėsime pasigrožėti apie 77 proc. uždengtos Saulės vaizdu. Per pastaruosius 16 metų tai bus Plačiau...»

Paskaita „Darbo paieška irgi darbas“

2015 03 16
Kovo 16 d. sekretoriaus specialybės EMS14 grupės mokinės dalyvavo Šiaulių TDB Jaunimo darbo centro darbuotojos paskaitoje „Darbo paieška irgi darbas“. Mokinės gavo daug patarimų, kaip ieškoti pirmojo darbo. Paskaitoje buvo akcentuota, kad darbo paieškoje turi būti aktyvus pats darbo ieškantis asmuo, jis turi nelaukti, kol Plačiau...»

Erasmus+ projekto "Life is good" logotipų ir šūkio paroda

2015 03 13
Vykdant tarptautinį Erasmus+ programos tarpmokyklinės strateginės partnerystės projektą „LIFE IS GOOD“, visiems Šiaulių profesinio rengimo centro mokiniams buvo sudarytos galimybės prisidėti prie šio projekto veiklos bei kviečiami dalyvauti projekto logotipo bei šūkio konkurse. Į šį raginimą įsitraukė net 37 centro mokiniai Plačiau...»

Rankdarbių paroda „Kai neskaitau...“

2015 03 12
Kovo 12 d. bibliotekoje rankdarbių parodą „Kai neskaitau...“ pristatė skyriaus darbuotojos ir mokinės. EMS14 gr. mokinė Justina Kauneckaitė sutažo technika susidomėjo norėdama išsiskirti originaliais papuošalais. Kurti įkvėpė garsios menininkės ir papuošalų kūrėjos Dori Csengeri darbai. Justinai patinka ryškios spalvos, sutažo Plačiau...»
issirink_profesija.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
video_parastes.gif
reklama1.jpg
reklama.jpg

Centro laikraštis
laikrastis-mes.gif