Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Elektronikos ir administravimo skyrius

Pagėgių g. 46, 78133, Šiauliai
Tel. (8 41) 52 38 67
Faks. (8 41) 52 38 67
El. paštas: elektronikos.sk@sprc.lt

Mukis.jpg
ruduo.JPG

Naujienos

Paskutinio skambučio šventė

2015 02 27
Paskutinio skambučio šventė buvo pradėta žodžiais:
„Mes dažnai stengiamės išvengti klaidų, pamiršdami, kad būtent jos, atveda mus į sėkmę...“ Sektoriaus vadovė Jūratė Baltramaitytė visiems mokiniams palinkėjo sėkmės praktikoje, įgyti naujų žinių ir sugrįžus, sėkmingai išlaikyti egzaminus. Šventės metu Plačiau...»

Pažintinė ekskursija į UAB „Kalvis“

2015 02 25
Kokia yra nelaimingų atsitikimų darbe prevencija, kokiomis individualiomis ir kolektyvinėmis saugos priemonėmis aprūpinami darbuotojai, kaip laikomasi saugos darbe reikalavimų, kokie yra rizikos darbe veiksniai? Tai klausimai, kuriuos ESV14 ir EMA12 grupės mokiniai bei profesijos mokytoja S. Skupeikienė gvildeno pažintinės Plačiau...»

POPIETĖ „Džiaugsmo, skausmo ir vargo vaisiai...“

2015 02 25
Vasario 25 d. vyko mokinių, tėvų, bendruomenės popietė „Džiaugsmo, skausmo ir vargo vaisiai...“. Jos tikslas – pasidalinti patirtimi, mokytis vienam iš kito, kartu spręsti iškylančius klausimus, kartu pamąstyti, kaip mes galime tobulinti skyriaus veiklas. Popietės organizatorė mokytoja K. Šidlauskienė iš anksto paruošė Plačiau...»

„OPA“ praktinis užsiėmimas

2015 02 24
Kiekvienas žino, kas yra reklama. Reklamos neišgirsti ar nepastebėti tiesiog neįmanoma. Ji kasdien mus pasiekia namuose, skaitant laikraščius ar žiūrint TV laidas. Kiekvienas ją supranta ir traktuoja savaip. Vieniems – tai informacijos šaltinis, kitiems – tiesioginis darbas, reikalaujantis daug žinių, o dar kitiems – nepageidaujamas Plačiau...»

Abiturientų šimtadienis

2015 02 20
Vasario 20 d. 100-dienio šventė prasidėjo žodžiais:
„Jeigu dėsi grūdą prie grūdelio,
Jeigu riši šapą prie šapelio –
Susipilsi laimės sau kalnelį...“
Kalbėdama skyriaus vedėja Leonora Kromerienė paminėjo Plačiau...»

Pamoka su socialiniais partneriais „Sekretoriato darbo organizavimas“

2015 02 12
Vasario 12 d. sekretoriaus specialybės ES12/1, ES13/1 ir ES13/2 grupės mokiniai ir profesijos mokytojos Jūratė Tiškuvienė ir Vilma Šablinskienė dalyvavo pamokoje su socialiniais partneriais „Sekretoriato darbo organizavimas“ Šiaulių apskrities Plačiau...»

Netradicinė pamoka „Saugokime vieni kitus internete“

2015 02 12
Kiekvienais metais vasario 10 d. dieną pasaulyje minima Saugesnio interneto diena. Ji paminėta ir Elektronikos ir administravimo skyriuje. Apie pavojus, grėsmes, kurie tyko internete, anonimiškumą vasario 12 d. netradicinėje pamokoje „Saugokime vieni kitus internete“ EAK14/1 gr. mokinėms pasakojo, davė naudingų patarimų ir į jų Plačiau...»

Tarpgrupinis tinklinio turnyras

2015 02 12
Nuo vasario 4 d. iki 10 d. vyko tarpgrupinis tinklinio turnyras, kuriame dalyvavo net septynios skyriaus grupės. Antrus metus iš eilės stipriausia buvo ir I-ą vietą laimėjo EMA13 gr. Jai atiteko pagrindinis prizas – tortas. Kitos dalyvės taip pat neliko neapdovanotos Plačiau...»

Lietuva – kaip skrydis lig dangaus...

2015 02 10
Vasario 10 d. vyko popietė „Lietuva – kaip skrydis lig dangaus...“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai Vasario 16-ajai. Popietėje mokiniai klausėsi Lietuvai skirtų eilių, dainų apie Tėvynę, laisvę ir nepriklausomybę, žiūrėjo filmą apie Lietuvos praeitį. Istorijos mokytojos Laimos Ousinskienės paraginti kūrė ketureilius Plačiau...»

Šventė draudimo konsultanto specialybės ED13 gr. absolventams

2015 01 30
Sausio 30 d. ED13 gr. mokiniams buvo įteikti kvalifikacijos bei profesinio mokymo pažymėjimai. Šventė prasidėjo T. Dostojevskio žodžiais „...būti Žmogumi tarp žmonių ir likti juo visuomet, nenusiminti, nors ir kokia nelaimė ištiktų – štai tokia gyvenimo esmė...“ Plačiau...»

Atvira integruota IT ir darbo užmokesčio apskaitos pamoka

2015 01 22
Sausio 22 d. vyko atvira integruota IT ir darbo užmokesčio apskaitos pamoka. Pamoką EAK14/2 grupės mokinėms vedė mokytojos J. Mockuvienė ir N. Veriankaitė. Pamokos tikslas – susipažinti su loginės funkcijos IF naudojimu, jos sintakse ir praktiškai pritaikyti Plačiau...»

Kalbos kultūros konkursas

2015 01 15
Sausio 15 d. skyriuje vyko Šiaulių PRC mokinių, besimokančių pagal PM programas, Kalbos kultūros konkursas. Jo tikslas – puoselėti gimtąją kalbą, pasitikrinti, ar dar mokame gražiai ir deramai vartoti lietuvišką žodį, ar jaučiame jo skambesį ir gyvastį. Konkurse varžėsi 13 mokinių. Nugalėtoja tapo Statybos sektoriaus mokinė Aušra Plačiau...»

Popietė „Jie gyvi mūsų širdyse“

2015 01 13
Skyriuje mokiniams vyko popietė, skirta Sausio 13-tai paminėti. Mokiniai su jauduliu klausėsi deklamuojamų eilių, skambančių dainų. Jiems buvo rodomas filmas apie 1991 m. sausio 13-osios įvykius. Istorijos mokytoja Laima Ousinskienė akcentavo mokiniams, kad laisvė nėra duotybė, už ją reikia kovoti... Plačiau...»

Netradicinė pardavimų planavimo pamoka

2015 01 13
Kiekviena įstaiga, organizuodama pirkimus, perka paslaugas, vadovaudamasi LR Viešųjų pirkimų įstatymu. Apie pirkimų organizavimo tvarką sausio 13 d. netradicinėje pardavimų planavimo pamokoje ESV14 ir EMA12 gr. mokinėms pasakojo ir į jų pateiktus klausimus atsakė Šiaulių PRC viešųjų pirkimų specialistė Plačiau...»

„Šeima, bendruomenė, mokykla“

2014 12 19
Vykdydami projektą „Šeima, bendruomenė, mokykla“ Elektronikos ir administravimo skyriaus mokytojai ir mokiniai su šventine programa 2014-12-19 d. lankėsi Raseinių rajono Šiluvos, Lyduvėnų, Žaiginio bendruomenių renginyje „Šv. Kalėdų belaukiant...“. Mokytojai supažindino bendruomenių narius su Šiaulių PRC Plačiau...»

Disco karnavalas

2014 12 18
Gruodžio 18 d. skyriuje jau tapo gražia tradicija senuosius metus palydėti karnavaliniu mokinių šurmuliu. Šio renginio organizatorės mokytojos J. Baltutienė ir S. Skupeikienė visoms grupėms pasiūlė neeilinį, spalvingą ir tikrai pašėlusį „DISCO vakarėlį“. Visi dalyviai stebino žiūrovus spalvinga apranga – blizgančiais rūbais Plačiau...»

Integruota lietuvių, rusų ir anglų kalbų pamoka „Šv. Kalėdų belaukiant“

2014 12 16
Artėja gražiausios metų šventės – Šv. Kalėdos ir Naujieji Metai. Kiekviena tauta jas švenčia savaip ir kažkuo panašiai. 2014-12-16 d. Elektronikos ir administravimo skyriuje vyko integruota lietuvių, rusų ir anglų kalbų pamoka „Šv. Kalėdų belaukiant“. Su senosiomis Plačiau...»

„OPA“ praktinis užsiėmimas

2014 12 12
Artėjant gražiausioms metų šventėms Kalėdoms 2014-12-12 „Gegužių“ progimnazijos 2c klasės mokiniai ir mokytoja dalyvavo profesijos mokytojos Vilmos Šablinskienės pamokėlėje „Kalėdinis atvirukas“. Pamokėlės metu, pasitelkę savo vaizduotę ir padedami sekretoriaus specialybės ES13/2 grupės mokinių gamino rankų darbo Plačiau...»

„OPA“ praktinis užsiėmimas

2014 12 11
Gruodžio 11 d. į ankstyvojo profesinio informavimo „OPA“ projekto praktinį užsiėmimą „Šventinė inventorizacija“ atvyko Šiaulių Gegužių progimnazijos 4 d klasės mokiniai. Pamokos tikslas – atlikti sandėlyje žaisliukų inventorizaciją ir užpildyti sutikrinimo žiniaraštį. Mokiniams buvo įdomu sužinoti, kas tai yra inventorizacija. Mokytoja Plačiau...»

Elektroninio leidinio „Patirtis, kuri išliks ilgam...“ pristatymas

2014 12 10
Gruodžio 10 d. skyriuje vyko elektroninio leidinio „Patirtis, kuri išliks ilgam...“ pristatymas, skirtas Šiaulių profesinio rengimo centro dešimtmečiui paminėti. Renginyje dalyvavo Šiaulių profesinio rengimo centro praktinio mokymo vadovas Jonas Zaluba, buvusios Plačiau...»

„Kavos stalo organizavimas“

2014 12 10
Gruodžio 10 d. Prekybos ir verslo skyriuje ESV14 ir ESM14 gr. mokinės dalyvavo integruotoje svetingumo paslaugų bei darbo planavimo ir organizavimo pamokoje „Kavos stalo organizavimas“. Apie tarnybines komandiruotes, svečių priėmimą, laisvalaikio organizavimą kalbėjo profesijos mokytoja K. Šidlauskienė. Profesijos mokytoja Plačiau...»

„Vakaro DŪZGĖS“

2014 12 09
Gruodžio 9 d. skyriuje praūžė Šiaulių profesinio rengimo centro 10-mečiui paminėti „Vakaro DŪZGĖS“. Šventės organizatorius bei dalyvius šiltai pasveikino centro pavaduotojas ugdymui R. Urmonas, linkėdamas kitais metais sulaukti didesnio dalyvių būrio. Skyriaus vedėjos L. Kromerienės palinkėjimai ir eglės įžiebimo ceremonija Plačiau...»

Gerumo akcija „Gera būti geru“

2014 12 09
Būna dienų lyg ant sparnų... Jauties lyg skraidytum saulės nutviekstu paukščių taku... O kaip be svajų? Kartais užsisvajoti taip gera... tuomet aplink matai tik gera, kaip gera daryti gera... gyventi be nuoskaudų, užgaulionių... Tu privalai mylėti ne tik save, bet ir aplinkinius... tuomet jausiesi puikiai... ir aplinkiniai bus Plačiau...»

Veiklinimo pamoka

2014 12 09
Gruodžio 9 d. profesinio veiklinimo pažintiniame vizite „Šaltkalviški darbai“ lankėsi 8-10 klasių Šiaulių sutrikusios klausos vaikų ugdymo centro mokiniai. Užsiėmimo pradžioje profesijos mokytojas Napalis Ženkus pravedė darbo saugos instruktažą, susipažino su darbo priemonėmis, brėžiniais, mokė paruošti metalo paviršių Plačiau...»

Respublikinėje moksleivių gamtos mokslų konferencijoje

2014 12 05
Gruodžio 5 d. Šiaulių Simono Daukanto gimnazijoje vyko jau kasmetine tapusi Respublikinė moksleivių gamtos mokslų konferencija. Joje dalyvavo darbščiausi, smalsiausi bei gamtos mokslais besidomintys moksleiviai iš visos Lietuvos. Moksleiviai parengė pranešimus įvairiausiomis temomis. Fizikos sekcijoje didelio žiūrovų Plačiau...»

„Geriausias jaunasis verslininkas“ ir „Geriausias jaunasis apskaitininkas“

2014 12 04
Skatinant mokinių teorinių ir praktinių žinių, patirties dalijimąsi, ugdant pagarbą savo specialybei, stiprinant profesinio mokymo įstaigų partnerystės ryšius, VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokykla sukvietė 22 respublikos profesinio mokymo įstaigų mokinius Plačiau...»

Netradicinė pamoka „Literatūros sąrašo sudarymas“

2014 12 04
Gruodžio 4 d. sekretoriaus specialybės ES13/2, ES12/1 grupių mokinės ir bibliotekininkė Virginija Križynauskienė, mokytoja Vilma Šablinskienė dalyvavo Šiaulių profesinio rengimo centro Technologijų skyriaus bibliotekoje netradicinėje pamokoje „Literatūros sąrašo sudarymas“. Pamoką vedė bibliotekos vedėja Aida Sinkienė. Bibliotekos Plačiau...»

„OPA“ praktinis užsiėmimas

2014 12 04
Gruodžio 4 d. „Gegužių“ progimnazijos 3d klasės mokiniai lydimi klasės mokytojos Rozitos Jackienės atvyko į projekto „Opa“ praktinį užsiėmimą „Laiškas Kalėdų seneliui“. Mokiniai buvo supažindinti su skyriuje ruošiamomis specialybėmis. Pamokoje trečiokai teksto rengykle rašė laišką kalėdų seneliui, naudodami piešimo Plačiau...»

„Šeima, bendruomenė, mokykla“

2014 12 03
Tęsdami projektą „Šeima, bendruomenė, mokykla“, Elektronikos ir administravimo skyriaus mokiniai ir mokytojai gruodžio 3 dieną lankėsi Radviliškio r. Miežaičių bendruomenėje. Mokiniai parodė šventinę programėlę, mokytojai papasakojo apie Šiaulių PRC mokymosi tvarką ir rengiamas specialybes. Diskusija apie mokymosi sąlygas Plačiau...»

Matematikos olimpiada

2014 12 03
Matematika – rimtas darbas-mokslas mąstantiems, sumaniems mokiniams. Siekiant sužinoti, kam geriausiai sekasi „kramtyti“ matematines užduotis, EA skyriuje vyko matematikos olimpiada 11-12 klasių mokiniams. Mokiniai skaičiavo, sprendė logines užduotis. Mokytoja D. Dargienė įvardino, kam kitą savaitę dalyvauti Plačiau...»
issirink_profesija.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
video_parastes.gif
reklama1.jpg
reklama.jpg

Centro laikraštis
laikrastis-mes.gif