Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Elektronikos ir administravimo skyrius

Pagėgių g. 46, LT-78133 Šiauliai
Tel./faks. (8 41) 52 38 67
El. paštas: elektronikos.sk@sprc.lt

Mukis.jpg
ruduo.JPG

Naujienos

Informacinių technologijų meistriškumo konkursas

2014 11 25
Lapkričio 25 d. Šiaulių profesinio rengimo centro Elektronikos ir administravimo skyriuje vyko informacinių technologijų meistriškumo konkursas „MICROSOFT OFFICE“. Šiuo konkursu norėta paskatinti mokinius domėtis, gilinti IT žinias, taip pat išaiškinti geriausiai biuro programomis: „WORD“, „EXCEL“, dirbančius mokinius Plačiau...»

Meistriškumo konkursas „Grynųjų pinigų apskaita“

2014 11 25
Lapkričio 25 d. įvyko apskaitininko ir kasininko specialybės EMA12, EMA13 ir EAK14/2 grupių mokinių meistriškumo konkursas „Grynųjų pinigų apskaita“. Konkurso tikslas – gilinti mokinių žinias ir įgūdžius, plėtoti asmeninės ir profesines kompetencijas. Mokiniams buvo pateikta praktinė užduotis. Reikėjo užpildyti kasos Plačiau...»

Mokomoji pažintinė ekskursija „Elektros energijos gamyba

2014 11 24
Lapkričio 24 d. skyriaus mokiniai lankėsi 2012 m. liepos 19 d. pradėjusioje veikti Šiaulių termofikacinėje elektrinėje. Mokiniai pagilino fizikos žinias, apžiūrėjo elektrinės įrangą, stebėjo darbo procesą ir susipažino su jėgainės techniniais parametrais. Jėgainėje Plačiau...»

Bendravimo ir bendradarbiavimo projektas „Šeima, bendruomenė, mokykla“

2014 11 21
Siekdami sukurti glaudesnį mokinių, tėvų ir mokytojų bendradarbiavimą, skatinant tėvus ir mokytojus domėtis mokinių pasiekimais ir pomėgiais, bendrai sprendžiant mokinių problemas, Elektronikos ir administravimo skyriaus vedėjos Plačiau...»

Tarptautinė nerūkymo diena

2014 11 21
Kiekvienais metais trečiąjį lapkričio ketvirtadienį minima Tarptautinė nerūkymo diena. Tai gera proga atkreipti rūkančiųjų dėmesį į galimybes atsisakyti vieno iš žalingų įpročių – rūkymo. Lapkričio 21 d. socialinė pedagogė Danguolė Kraskauskienė kartu su mokinių taryba vykdė nerūkymo dienos akciją „Cigaretės laidotuvės“ Plačiau...»

Meistriškumo konkursas „Šauniausias sekretorius“

2014 11 20
Lapkričio 20 d. Elektronikos ir administravimo skyriuje vyko sekretoriaus specialybės profesinio meistriškumo konkursas „Šauniausias sekretorius“. Konkurse dalyvavo sekretoriaus specialybės ES13/1, ES13/2 ir ES12/1 gr. mokiniai. Mokiniams konkurso pradžioje reikėjo žodžiu prisistatyti save darbdaviui, vėliau – laikui Plačiau...»

Foto darbų paroda „Ruduo“

2014 11 19
Skyriaus bibliotekoje nuo lapkričio 10 dienos vyksta foto darbų paroda „Ruduo“. Ruduo apdovanojo visus šiltomis dienomis ir mielais vaizdais, o prašviesėjantis dangus tarsi perspėja, kad rudenį galima ne tik liūdėti. EMS14 gr. mokinė Irma Kirsnauskaitė ir mokytoja Lina Andruškaitė siūlo pasigėrėti užfiksuotais rudens kadrais Plačiau...»

„OPA“ praktinis užsiėmimas

2014 11 19
Tęsiamo ankstyvojo profesinio orientavimo „Pirmasis žingsnis karjeros link OPA“ projekto dalyviai Šiaulių Gegužių progimnazijos 4b klasės mokiniai ir jų mokytoja Vanda Dneskienė 2014 m. lapkričio 19 d. dalyvavo dokumentų valdymo pamokoje „Išmokime prašyti“. Pamokos tikslas – parengti prašymą dėl perkėlimo į penktą klasę Plačiau...»

Pažintinė ekskursija po Šiaulius

2014 11 18
Lapkričio 18 d. atsidėkodami už dalyvavimą idėjų konkurse „Čia mano Šiauliai“, organizatoriai padovanojo pažintinę ekskursiją po Šiaulius. Šiaulių miesto dizaineris Vilius Puronas pasakojo apie „stebuklais“ garsėjančius naktinius keistuosius Šiaulius. Ekskursija prasidėjo prie Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus katedros, aplankytos senosios Plačiau...»

„OPA“ praktinis užsiėmimas

2014 11 18
Lapkričio 18 d. Elektronikos ir administravimo skyriuje lankėsi Romuvos progimnazijos šeštokai ir Rėkyvos progimnazijos trečiokai, kurie dalyvavo ankstyvojo profesinio orientavimo OPA pamokoje „Reklama su šypsena“. Pasibaigus pamokai mokiniai apžiūrėjo skyrių Plačiau...»

Tarptautinė tolerancijos diena

2014 11 16
Lapkričio 16-oji – Tarptautinė tolerancijos diena. Minint šią dieną soc. pedagogė Danguolė Kraskauskienė ir bibliotekininkė Virginija Križynauskienė organizavo renginius, kurių metu kalbėjo apie toleranciją, aiškino mokiniams šio žodžio reikšmę, aktualumą. Didžiausią įspūdį paliko šia tema rodytas kino filmas „Mano Plačiau...»

„OPA“ praktinis užsiėmimas

2014 11 14
Lapkričio 14 d. vyko ankstyvojo profesinio orientavimo projekto OPA praktinis Svetingumo paslaugų užsiėmimas ,,Elgesys prie stalo“ Rėkyvos progimnazijos mokiniams. Užsiėmimo metu buvo pademonstruota, kaip elgtis prie stalo, kaip priimti svečius. Mokiniai mokėsi, kaip serviruoti ir papuošti stalą. Užsiėmimą vedė Plačiau...»

„Čia mano Šiauliai“

2014 11 13
Lapkričio 13 d. Šiaulių universiteto konferencijų salėje vyko verslo idėjų konkurso „Čia mano Šiauliai“ baigiamoji dalis. Projekte dalyvauti pareiškė norą 20 Šiaulių miesto mokyklų, kolegijų ir universiteto komandos. Finišą pasiekė 16 komandų. Šiaulių PRC atstovavo 4 komandos. Komandas vertino verslo ir ugdymo įstaigų Plačiau...»

„Tarptautinis verslumas anglų kalba“

2014 11 13
Lapkričio 13 d. sekretorių, apskaitininkių ir kasininkių, smulkaus verslo organizatoriaus specialybių mokiniai dalyvavo paskaitoje „Tarptautinis verslumas anglų kalba“. Paskaitą skaitė Šiaulių Vakarų verslo kolegijos lektorė Vilma Bazarienė, Paskaitoje buvo apžvelgti verslo kultūriniai skirtumai, prioritetai, įvairių šalių verslo pasaulio atstovams Plačiau...»

Išvyka į Jaunimo darbo centrą

2014 11 12
Lapkričio 12 d. Darbo biržos Jaunimo darbo centre vyko integruota tarnybinio etiketo ir personalo vadybos pamoka „Darbo paieška. Kaip tapti patraukliu darbdaviui“ EMS14, ESV14, ES12/1 gr. mokinėms. Pamoką vedė Jaunimo darbo centro skyriaus vedėja Jolanta Bagdonavičienė. Lektorė aptarė psichologinę darbo reikšmę Plačiau...»

Susitikimas-diskusija „Kaip pasiruošti pokalbiui dėl darbo“

2014 11 11
Lapkričio 11 d. skyriuje vyko susitikimas-diskusija „Kaip pasiruošti pokalbiui dėl darbo“. Renginį vedė TEO LT, AB Klientų aptarnavimo grupės vadovas Aidas Dumšas. Aidas Dumšas patarė įsivaizduoti, kad vykstate į pokalbį dėl darbo. Kaip jaustumėtės? Plačiau...»

„OPA“ praktinis užsiėmimas

2014 11 11
Lapkričio 11 d. vyko ankstyvojo profesinio orientavimo projekto OPA praktinis užsiėmimas „Linksmasis TUK–TUK“, kuriame dalyvavo Šiaulių Rėkyvos progimnazijos 2 klasės 17 mokinių. Pamokos tikslas – supažindinti ir pamokyti kaip yra atliekami šaltkalvystėje žymėjimo darbai. Pagal brėžinyje duotus matmenys, kuriame buvo Plačiau...»

Paskaita Šiaulių VMI „Verslo liudijimas ir darbas su verslo pažyma“

2014 11 10
Lapkričio 10 d. Elektronikos ir administravimo skyriaus I kurso apskaitininkų ir kasininkų specialybės EAK14/2, smulkaus verslo organizatoriaus specialybės ESV14 ir Buitinių paslaugų skyriaus floristų specialybės mokiniai lankėsi Šiaulių m. VMI skyriuje ir Plačiau...»

„Savarankiško gyvenimo pradžia“

2014 11 05
Lapkričio 5 d. skyriuje vyko renginys „Savarankiško gyvenimo pradžia“. Renginį vedė Swedbank“ Asmeninių finansų instituto Lietuvoje vadovė Odeta Blažienė. Ji konsultavo ir davė patarimus EAK14/2, EMS14 ir ESV14 grupės mokiniams kaip tvarkyti asmeninius finansus, patarė ką reikia žinoti euro įvedimo klausimais. Odeta Blažienė Plačiau...»

Netradicinė pamoka „Nusikalstamumo prevencija“

2014 10 23
Spalio 23 d. Elektronikos ir administravimo skyriaus ESV14 ir EMA12 grupės mokinės dalyvavo netradicinėje pamokoje „Nusikalstamumo prevencija“ Šiaulių VPK Policijos muziejuje. Komisariato darbuotojas Artūras Šliavas papasakojo apie Šiaulių VPK struktūrą, naudojamas priemones kovoje su žalingais įpročiais. Išsamiai buvo Plačiau...»

Integruota pamoka „Darbo paieška. Kaip tapti patraukliu darbdaviui“

2014 10 22
Spalio 22 d. Elektronikos ir administravimo skyriuje ESV14 ir EMS14 gr. mokinimas vyko integruota tarnybinio etiketo, personalo darbo organizavimo ir ugdymo karjerai pamoka „Darbo paieška. Kaip tapti patraukliu darbdaviui“. Šiaulių PRC ugdymo karjerai Plačiau...»

Netradicinė fizikos pamoka

2014 10 20
Spalio 20 d. EAS mokiniams netradicinė fizikos pamoka „Radijo bangų ir mikrobangų taikymas ryšio priemonėse“ vyko VšĮ „Šiauliai plius“. Mokiniai pagilino fizikos žinias, pabendravo su darbuotojais, savo akimis pamatė kaip apdorojama informacija ir paleidžiama į eterį, pabandė skaityti žinias, sužinojo, kad SPLIUS interneto Plačiau...»

Netradicinė anglų kalbos pamoka „Po Amerikos saule“

2014 10 17
Spalio 17 d. I kurso mokiniai kartu su anglų kalbos mokytoja J. Baltutiene lankėsi miesto P. Višinskio viešosios bibliotekos Amerikos skaitykloje. Koordinatorė R. Baristaitė visus supažindino su skaityklos veikla ir buvo pravesta netradicinė anglų k. pamoka „Po Amerikos saule“. Mokiniai prisiminė pagrindinius faktus apie šią šalį Plačiau...»

1-asis Solidarumo bėgimas „Junkis>bėk>padėk“

2014 10 16
Spalio 16 d. Elektronikos ir administravimo skyriaus mokiniai, vadovaujami skyriaus vedėjos Leonoros Kromerienės ir socialinės pedagogė Danguolės Kraskauskienės, prisijungė prie visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ skelbiamos 1-osios solidarumo akcijos „Junkis>bėk>padėk“, kuri vyko Buitinių paslaugų skyriaus Plačiau...»

„Čia mano Šiauliai“

2014 10 16
Spalio 16 d. Šiaulių Verslo inkubatoriuje vyko V konkurso „Čia mano Šiauliai“ etapas. Jame Elektronikos ir administravimo skyriaus komanda „Novatorės“ su kitomis miesto mokyklų, kolegijų ir universiteto komandomis dalyvavo simuliaciniame įmonės kūrime - pirko viešbučius, samdė darbuotojus, formavo kapitalą Plačiau...»

Linksmoji DEmiada

2014 10 16
Spalio 16 d. vyko linksmoji DEmiada. Mokiniai turėjo galimybę išmėginti save net 10 profesijos „stotelių“. Daugiausiai emocijų sulaukė „Sportprofų kalvė“, o didžiausio susidomėjimo – „Metaliukas“.
Sveikiname Šiaulių PRC Statybos ir mechanikos skyriaus, Statybos sektoriaus II - ąją vyrukų komandą. Plačiau...»

„Verslumo skatinimas regionuose“

2014 10 15
Kodėl Lietuvai reikia įsivesti eurą ir kokia iš to nauda? Banko paskola, palūkanos ir mokesčiai. „Greitieji“ kreditai ir jų žala. Kaip saugiai „įdarbinti“ savo lėšas? Šiais ir kitais klausimais, vykdant projektą „Verslumo skatinimas regionuose“, su Elektronikos ir administravimo skyriaus ES13/2, EMS14, ESV14 gr. mokiniais paskaitoje Plačiau...»

„Čia mano Šiauliai“

2014 10 09
Spalio 9 d. Elektronikos ir administravimo skyriaus komanda „EAS NOVATORĖS“ dalyvavo konkurso „Čia mano Šiauliai“, vykusio Šiaulių Valstybinėje kolegijoje, III etape. Panaudojant „Ramunės“ metodą kiekviena komanda po 7 minutes galėjo pabendrauti su patyrusias verslo ekspertais, pateikdami jiems savo verslo idėjas Plačiau...»

Praktinis užsiėmimas apie verslo partnerystę

2014 10 09
Spalio 9 d. Elektronikos ir administravimo skyriaus EMA12, ESV14, ES14/1 gr. mokiniams Šiaulių Verslo kolegijos dekanė R. Tamoševičienė pravedė praktinį užsiėmimą apie verslo partnerystę. Moksleiviai buvo supažindinti su darbo rinkoje pačiomis populiariausiomis profesijomis, kalbėta apie būtiniausias Plačiau...»

Tarptautinis projektas „Kamštelių vajus‘ 2014“

2014 10 07
Gegužės mėnesį paskelbtas kasmetiniu tapęs plastikinių kamštelių rinkimo projektas „Kamštelių vajus‘2014“. Visos Lietuvos ugdymo įstaigos ir tie, kurie yra neabejingi ekologijai, buvo kviečiami dalyvauti šiame projekte. Šiais metais tokiam kilniam gamtos puoselėjimui atsispirti nepajėgė ir skyriaus Mokinių taryba, vadovaujama Plačiau...»
issirink_profesija.jpg

Ugdymo-karjera- centras.jpg
video_parastes.gif

Centro laikraštis
laikrastis-mes.gif