Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Elektronikos ir administravimo skyrius

Pagėgių g. 46, LT-78133 Šiauliai
Tel./faks. (8 41) 52 38 67
El. paštas: elektronikos.sk@sprc.lt

Mukis.jpg
DSC_5788_DxO.jpg


MOKSLO METŲ PRADŽIOS ŠVENTĖ

 

Elektronikos ir administravimo skyriuje (Pagėgių g. 46) mokslo metų pradžios šventė – rugsėjo 1 dieną 10 val.

Bendrabutyje mokiniai gali apsigyventi rugpjūčio 31 d. nuo 11.00 val. Buitinių paslaugų skyriaus bendrabutyje (Vilniaus g. 27) 

 

KVIEČIAME MOKYTIS!

Stojančių dokumentai nuo birželio 9 d. iki liepos 11 d. imtinai priimami skyriuje. Nuo liepos 14 d. iki rugpjūčio 22 d. dokumentų priėmimas centralizuotai vykdomas ugdymo karjerai centre, adresu Gardino g. 4, Šiauliai. Nuo rugpjūčio 25 d. iki rugsėjo 1 d. stojančiųjų dokumentai priimami skyriuje ir ugdymo karjerai centre.

Naujienos

Šiaulių PRC mokiniai bendruomenių šventėje

2014 06 29
Birželio 29 d. Raseinių rajono Lyduvėnų miestelyje vyksta trijų bendruomenių šventė. Šventė, kuri suteikia galimybę visiems pabūti kartu, pasidalinti gyvenimo džiaugsmais, lūkesčiais bei pasiklausyti koncertų. Šiais metais šioje šventėje dalyvavo ir mūsų Šiaulių PRC mokiniai su menine programėle Plačiau...»

Kvalifikacijos, profesinio mokymo kompetencijų vertinimo pažymėjimų įteikimo šventė

2014 06 27
Birželio 27 d. absolventams buvo įteikti mokyklos baigimo dokumentai. Šventėje dalyvavo ne tik pedagogai, absolventai, bet ir jų tėveliai, draugai. „Mes išeisim visi, tyliai duris užversim. Gal ištarsim sudie paskutinį, nebegrįšim daugiau...“ Plačiau...»

Edukacinė išvyka

2014 06 25
Vadovaudamiesi posakiu, „Geriau kartą pamatyti, nei dešimt kartų išgirsti“ ŠPRC mokytojai turėdami tikslą integruoti mokomuosius dalykus ir mokyti kitaip („Kitaip“ – tai ne tik žiūrėti ir klausytis, bet ir liesti, uostyti, ragauti... taip pažinti gamtą“) 2014 m. birželio 25 d. išvyko į kvalifikacijos tobulinimo Plačiau...»

Netradicinė fizikos pamoka „Stebėk, mąstyk, skaičiuok“

2014 06 03
Birželio 3 d. EMA13 grupės mokiniams vyko netradicinė pamoka „Stebėk, mąstyk, skaičiuok“ gamtoje. Tikslas – skatinti mokinius domėtis bei tyrinėti juos supančią aplinką, žadinti mokinių smalsumą, norą patirti ir pažinti gamtą bei ugdyti vertybes. Keliaudami prie Vijolės upelio mokiniai turėjo stebėti Plačiau...»

Anglų kalbos konkurso „Olympis 2014“ rezultatai

2014 05 28
Artėjant mokslo metų pabaigai, Lietuvoje vyko edukacinis konkursas „Olympis“. Nors tai buvo pirmieji konkurso organizavimo metai, jame dalyvavo mokiniai net iš 685 Lietuvos mokymo įstaigų. Konkurso užduotys pagal mokomąją programą ir sudėtingumą buvo suskirstytos į aštuonis lygius. Plačiau...»

Tarptautiniame fotografijų konkurse laimėta II-a vieta

2014 05 28
Kas yra eTwinning? Ar tai įdomu? eTwinning - tai programa, kuri remia internetinio bendradarbiavimo projektus tarp skirtingų Europos šalių. Vienas iš šios programos uždavinių yra tobulinti mokytojų bei mokinių gebėjimus naudotis IKT ir padaryti tai kasdieninės veiklos dalimi bei skatinti Europos Plačiau...»

Netradicinė pamoka Šiaulių Universiteto Botanikos sode

2014 05 27
Gegužės 27 d. Elektronikos ir administravimo skyriaus I kurso EMA13 gr. ir ES13/1 gr. mokiniai kartu su anglų k. mokytoja Jūrate Baltutiene lankėsi Šiaulių Universiteto Botanikos sode. Čia vyko netradicinė pamoka „Stebiu ir mokausi, sužinau ir džiaugiuosi“, kurios metu mokiniai turėjo galimybę ne tik susipažinti Plačiau...»

Respublikinė metodinė-praktinė konferencija

2014 05 20
Gegužės 20 d. skyriuje vyko respublikinė metodinė-praktinė konferencija „MOKINIŲ SOCIALINIŲ KOMPETENCIJŲ IR KRITINIO MĄSTYMO UGDYMAS“ Konferencijos dalyviai pasidalino praktine ir metodine patirtimi apie socialinių kompetencijų ir kritinio mąstymo ugdymo perspektyvas. Šios konferencijos metu buvo Plačiau...»

„OPA“ praktinis užsiėmimas

2014 05 20
Gegužės 20 d. ankstyvojo profesinio orientavimo projekto OPA praktiniame užsiėmime „Proto mankšta su šypsena“ dalyvavo Šiaulių Medelyno progimnazijos 3a klasės 16 moksleivių ir jų mokytojas Arvydas Valukonis. Pamokoje mokiniai buvo supažindinti su įmonių egzistavimo tikslu – uždirbti Plačiau...»

Protų mūšis „Ką žinai apie ekonomiką, verslą ir finansus?“

2014 05 13
Gegužės 13 d. vyko profesijos mokytojos Vaidos Kalinauskaitės organizuotas meistriškumo konkursas – protų mūšis „Ką žinai apie ekonomiką, verslą ir finansus?“. Konkursas vyko trim etapais: pirmojo turo metu, mokiniai susibūrę į Plačiau...»

„OPA“ praktinis užsiėmimas

2014 05 07
Gegužės 7 d. ankstyvojo profesinio orientavimo projekto OPA praktiniame užsiėmime „Dokumento delionė“ dalyvavo Šiaulių Medelyno progimnazijos 4b klasės 16 moksleivių ir jų mokytoja Teklė Grubliauskienė. Pamokos metu vaikai susipažino su popieriaus atsiradimo istorija ir dokumento sudarymo Plačiau...»

Profesinės anglų k. pamoka panaudojant IT

2014 05 05
Gegužės 5 d. vyko profesinės anglų k. pamoka „Dalykiniai laiškai. Letter writing“ panaudojant informacines technologijas. ES13/2 gr. mokiniai turėjo tikslą išmokti taisyklingai rašyti įvairių tipų dalykinius laiškus, atlikti įvairias užduotis tiek popieriaus lape, tiek interaktyvioje lentoje. Pamoką vedė profesijos Plačiau...»

Matematikos ir informacinių technologijų viktorina „Protų mūšis“

2014 04 29
Balandžio 29 d. viktorinoje „Protų mūšis“, kurią organizavo EA skyriaus mokytojos D. Dargienė ir J. Mockuvienė dalyvavo Šiaulių profesinio rengimo centro mokiniai. Popietės tikslas: ugdyti mokinių domėjimąsi matematika ir informacinėmis Plačiau...»

„Geriausias būsimasis sekretorius 2014“

2014 04 29
Balandžio 29 d. Kauno ryšininkų mokykloje vyko nacionalinis sekretoriaus specialybės mokinių profesinio meistriškumo konkursas „Geriausias būsimasis sekretorius 2014“. Konkurso tikslas – plėtoti mokinių profesines kompetencijas, skatinti profesinio mokymo įstaigų dalykinį bendradarbiavimą. Plačiau...»

„OPA“ praktinis užsiėmimas

2014 04 28
Balandžio 28 d. „Medelyno“ progimnazijos 2b klasės mokiniai lydimi klasės mokytojos Vidos Dubickienės atvyko į projekto „Opa“ praktinį užsiėmimą „Dovana mamai“. Pirmiausia mokiniai buvo supažindinti su teksto rengyklės galimybėmis bei kokiuose dokumentuose gali prireikti panaudoti piešimo įrankius Plačiau...»

Respublikinio projekto „PLANUOJU ATEITĮ“ baigiamasis renginys

2014 04 24
Balandžio 24 d. įvyko respublikinio projekto „Planuoju ateitį“ baigiamasis renginys. Projekte dalyvavo 16 mokyklų iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių. Baigiamajame renginyje dalyvavo mokiniai ir mokytojai iš Šiaulių Vinco Kudirkos Plačiau...»

Konkursas „Olimpic 2014“

2014 04 21
Balandžio 21 d. paskelbti galutiniai Edukacinių konkursų „Olimpic 2014“ rezultatai. Šiaulių profesinio rengimo centro Elektronikos ir administravimo skyriaus ES13/1 grupės (11 klasės) mokinė Daina Simonaitytė informacinių technologijų konkurse „Olimpic 2014“ laimėjo 9 vietą ir gavo I laipsnio diplomą. Mokinei Plačiau...»

Velykinė akcija „Dalinkimės gerumu“.

2014 04 11
Balandžio 11 d. skyriuje vyko Velykinė akcija „Dalinkimės gerumu“. Lietuvių kalbos mokytoja Z. Čalutkienė popietę pradėjo Žorž Sand žodžiais „Saugok brangiausią širdies turtą – gerumą. Išmok duoti be dvejonių, prarasti be liūdesio, imti be godulio“. Popietėje buvo kalbama apie gerumą, kas yra Plačiau...»

Verslumo skatinimo paskaita

2014 04 11
Balandžio 11 d. vyko Elektronikos ir administravimo skyriuje verslumo skatinimo paskaita ir praktinis užsiėmimas „Teisinės paslaugos verslui“. Šį užsiėmimą organizavo profesijos mokytoja S. Skupeikienė. Pasitelkiant partnerių ilgalaikę patirtį ir kompetencijas Lietuvos Verslo kolegijos Šiaulių Plačiau...»

„Margučių raštai“

2014 04 10
Balandžio 10 d. Elektronikos ir administravimo skyriaus bei Technologijų skyriaus mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje Žaliūkių malūne „Margučių raštai“. Mokiniai susipažino su margučių marginimo technika vašku, margučių raštais, spalvomis ir jų reikšmėmis. EMA13 gr. mokiniai savo meninius Plačiau...»
issirink_profesija.jpg

Ugdymo-karjera- centras.jpg
video_parastes.gif

Centro laikraštis
laikrastis-mes.gif