Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Elektronikos ir administravimo skyrius

Pagėgių g. 46, LT-78133 Šiauliai
Tel./faks. (8 41) 52 38 67
El. paštas: elektronikos.sk@sprc.lt

Mukis.jpg
ruduo.JPG

Naujienos

Netradicinė fizikos pamoka

2014 10 20
Spalio 20 d. EAS mokiniams netradicinė fizikos pamoka „Radijo bangų ir mikrobangų taikymas ryšio priemonėse“ vyko VšĮ „Šiauliai plius“. Mokiniai pagilino fizikos žinias, pabendravo su darbuotojais, savo akimis pamatė kaip apdorojama informacija ir paleidžiama į eterį, pabandė skaityti žinias, sužinojo, kad SPLIUS interneto Plačiau...»

Netradicinė anglų kalbos pamoka „Po Amerikos saule“

2014 10 17
Spalio 17 d. I kurso mokiniai kartu su anglų kalbos mokytoja J. Baltutiene lankėsi miesto P. Višinskio viešosios bibliotekos Amerikos skaitykloje. Koordinatorė R. Baristaitė visus supažindino su skaityklos veikla ir buvo pravesta netradicinė anglų k. pamoka „Po Amerikos saule“. Mokiniai prisiminė pagrindinius faktus apie šią šalį Plačiau...»

1-asis Solidarumo bėgimas „Junkis>bėk>padėk“

2014 10 16
Spalio 16 d. Elektronikos ir administravimo skyriaus mokiniai, vadovaujami skyriaus vedėjos Leonoros Kromerienės ir socialinės pedagogė Danguolės Kraskauskienės, prisijungė prie visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ skelbiamos 1-osios solidarumo akcijos „Junkis>bėk>padėk“, kuri vyko Buitinių paslaugų skyriaus Plačiau...»

„Čia mano Šiauliai“

2014 10 16
Spalio 16 d. Šiaulių Verslo inkubatoriuje vyko V konkurso „Čia mano Šiauliai“ etapas. Jame Elektronikos ir administravimo skyriaus komanda „Novatorės“ su kitomis miesto mokyklų, kolegijų ir universiteto komandomis dalyvavo simuliaciniame įmonės kūrime - pirko viešbučius, samdė darbuotojus, formavo kapitalą Plačiau...»

Linksmoji DEmiada

2014 10 16
Spalio 16 d. vyko linksmoji DEmiada. Mokiniai turėjo galimybę išmėginti save net 10 profesijos „stotelių“. Daugiausiai emocijų sulaukė „Sportprofų kalvė“, o didžiausio susidomėjimo – „Metaliukas“.
Sveikiname Šiaulių PRC Statybos ir mechanikos skyriaus, Statybos sektoriaus II - ąją vyrukų komandą. Plačiau...»

„Verslumo skatinimas regionuose“

2014 10 15
Kodėl Lietuvai reikia įsivesti eurą ir kokia iš to nauda? Banko paskola, palūkanos ir mokesčiai. „Greitieji“ kreditai ir jų žala. Kaip saugiai „įdarbinti“ savo lėšas? Šiais ir kitais klausimais, vykdant projektą „Verslumo skatinimas regionuose“, su Elektronikos ir administravimo skyriaus ES13/2, EMS14, ESV14 gr. mokiniais paskaitoje Plačiau...»

„Čia mano Šiauliai“

2014 10 09
Spalio 9 d. Elektronikos ir administravimo skyriaus komanda „EAS NOVATORĖS“ dalyvavo konkurso „Čia mano Šiauliai“, vykusio Šiaulių Valstybinėje kolegijoje, III etape. Panaudojant „Ramunės“ metodą kiekviena komanda po 7 minutes galėjo pabendrauti su patyrusias verslo ekspertais, pateikdami jiems savo verslo idėjas Plačiau...»

Praktinis užsiėmimas apie verslo partnerystę

2014 10 09
Spalio 9 d. Elektronikos ir administravimo skyriaus EMA12, ESV14, ES14/1 gr. mokiniams Šiaulių Verslo kolegijos dekanė R. Tamoševičienė pravedė praktinį užsiėmimą apie verslo partnerystę. Moksleiviai buvo supažindinti su darbo rinkoje pačiomis populiariausiomis profesijomis, kalbėta apie būtiniausias Plačiau...»

Tarptautinis projektas „Kamštelių vajus‘ 2014“

2014 10 07
Gegužės mėnesį paskelbtas kasmetiniu tapęs plastikinių kamštelių rinkimo projektas „Kamštelių vajus‘2014“. Visos Lietuvos ugdymo įstaigos ir tie, kurie yra neabejingi ekologijai, buvo kviečiami dalyvauti šiame projekte. Šiais metais tokiam kilniam gamtos puoselėjimui atsispirti nepajėgė ir skyriaus Mokinių taryba, vadovaujama Plačiau...»

Valanda su mokytoju

2014 10 03
Argi tu ne lietaus debesis,
atiduodantis visą save,
kad pagirdytum mintį,
pasėtą mokinių širdyse.
Šios eilės ir dar daug šiltų sveikinimų buvo skirti mylimiems Plačiau...»

Konferencija DARNUSIS VYSTYMASIS – „ŽALIOJI“ EUROPOS ATEITIS

2014 10 02
Spalio 2 d. Šiaulių Normundo Valterio jaunimo mokykloje įvyko tarptautinė konferencija „DARNUSIS VYSTYMASIS – „ŽALIOJI“ EUROPOS ATEITIS“ (,,SUSTAINABLE DEVELOPMENT – A „GREEN“ FUTURE FOR EUROPE"). Pranešimus skaitė mokiniai iš Plačiau...»

„Verslumo skatinimas regionuose“

2014 10 01
Spalio 1 d. Elektronikos ir administravimo skyriuje vykdant projektą „Verslumo skatinimas regionuose“ lankėsi Šiaulių Verslo kolegijos dekanė R. Tamašauskienė ir verslininkė Veronika Vitkevičienė. Ji skyriaus EMA12, ESV14, ES14/2, ES13/2 grupių mokinius supažindino su verslo galimybėmis jaunimui, pateikė daug praktinių Plačiau...»

Fuksų krikštynos

2014 09 26
Ko trūksta pirmakursiams, kad jie taptų tikrais mokiniais? Žinoma, krikštynų. Rugsėjo 26 d. mokyklos „krikštatėviai“ suorganizavo I kurso mokinių profesinių gabumų patikrinimą – krikštynas „SportPROFesiada 2014“. Šventė prasidėjo iškilmingu profesinės ugnies įnešimu ir jos padalinimu visoms grupėms, kuri uždegė pirmakursius Plačiau...»

Verslumo ugdymas regionuose

2014 09 26
Tęsdami bendradarbiavimą su socialiniais partneriais – Šiaulių Verslo kolegija, Elektronikos ir administravimo skyriaus ES14/2, ESV14, EMA12 gr. mokiniai dalyvavo paskaitoje „Verslumo ugdymas regionuose“, kurios metu buvo supažindinti su verslo įmonių formomis, verslo pradžia ir sunkumais. Kolegijos dekanė Plačiau...»

„Čia mano Šiauliai“

2014 09 25
Rugsėjo 25 d. Elektronikos ir administravimo skyriaus komanda „Novatorės“ dalyvavo Šiaulių m. Savivaldybės ir Šiaulių Verslo inkubatoriaus organizuoto mokinių ir studentų verslo idėjų generavimo projekto „ČIA MANO ŠIAULIAI“ renginyje ir diskutavo apie jaunimo verslumo ugdymo iššūkius ir galimybes, savo verslo Plačiau...»

Brandos atestatų įteikimo šventė

2014 09 12
Jau tradicija tapo rugsėjo mėnesį įteikti Brandos atestatus laikiusiems egzaminus pavasarį. Šiemet skyriaus vedėjos L. Kromerienės ir mokytojos Z. Čalutkienės organizuota Brandos atestatų įteikimo šventė įvyko rugsėjo 12 d. Plačiau...»

Ekskursija „Saulės takais“

2014 09 09
Tik pažinęs aplinką, gali jaustis saugiai. Siekdamos, kad auklėtiniai žinotų, kaip pasiekti namus, bendrabutį, nesijaustų vieniši svetimame mieste, I kurso auklėtojos Z. Čalutkienė ir J. Baltutienė rugsėjo 9 d. kartu su jais aplankė Šiaulių miesto pagrindinius objektus, grožėjosi Saulės miesto vaizdais. Plačiau...»

Rugsėjo 1-osios šventė

2014 09 01
Sukasi ir sukasi lyg karuselė metai... ruduo, žiema, vasara, ruduo... Skrieja ir skuba kartais ilgos, nuobodžios, kartais saulėtos. Linksmos, išdykusios dienos... ir nejučia išaušta rytas. Ypatingas rytas. Rytas, kai širdimi pajunti – kažkas baigiasi. Taip, baigiasi... Šiandien – rugsėjo pirmoji... Tokiais žodžiais Plačiau...»
issirink_profesija.jpg

Ugdymo-karjera- centras.jpg
video_parastes.gif

Centro laikraštis
laikrastis-mes.gif